Krása a módaVlasy

Slušely by mi blond vlasy: 3 způsoby, které vám poradí

Slušely by mi blond vlasy: 3 způsoby, které vám poradí

Toužíte po změně barvy vlasů, ale nejste si tím nápadem jistí? Přemýšlíte nad tím, jak byste vypadali s blonďatými kadeřemi? V dnešní moderní době si naštěstí nemusíte vystačit jen s vlastní fantazií. Existují totiž jednoduché způsoby, které vám pomohou. My jsme si pro vás připravili hned tři cesty, jimiž si můžete odpovědět na otázku: „Slušely by mi blond vlasy?“

Volba číslo jedna: paruka!

Paruka vám umožní vyzkoušet si nejen barvu, ale rovnou i jiný účes. A to se bezesporu vyplatí. Postup je navíc velmi snadný. Své vlasy si stáhnete, paruku na ně nasadíte a upevníte ji na místě pinetkami. Výhodou je možnost strávil se „svými“ novými vlasy nějakou dobu.

S parukou můžete chodit doma i mnoho hodin a pozorovat, jak se v této barvě cítíte. Zároveň se můžete prohlížet z různých úhlů. I to je nutné přičíst paruce k dobru. Na druhou stranu si musíte paruku zakoupit, což vás stojí čas i peníze, a následně ji pravděpodobně vyhodíte. Nejde tedy o zrovna ekologickou možnost.

Vezměte si na pomoc barevnou typologii!

Barevná typologie je zázrak. O tom žádná! Může vám poradit s výběrem vhodného make-upu i s volbou oblečení, především vám ale prozradí, zda jste adept na blond hřívu. Stačí jen správně určit váš barevný typ (jaro, léto, podzim, zima) a následně se orientovat podle doporučení. Blond vlasy sluší totiž v podstatě každému, je však nutné vsadit na správný odstín.

Aplikace na všechno

Aplikace vám dnes pomohou prakticky se vším. A proto se najdou i takové, které umí odpovědět otázku: „Slušely by mi blond vlasy?“ Vyzkoušejte svůj dosavadní Photoshop (některé tuto funkci totiž nabízejí) nebo si stáhněte program speciálně určení k testování různých barev vlasů. Oblíbená je například aplikace Face & Body Tune Photo Editor nebo Hair Color Changer Real. Podobnou službu navíc nabízí i mnoho firem. Například na webu Garnier.cz nebo Lorealparis.cz si můžete vyzkoušet, jak by vypadaly přímo jejich produkty.