Krása a módaVlasy

Slavnostní účesy na svatbu, ples i oslavu: 5 zajímavých inspirací

Slavnostní účesy na svatbu, ples i oslavu: 5 zajímavých inspirací

Jsou chvíle, kdy se ženy krásně obléknou, slušivě nalíčí a pěkně učešou. Může jít například o svatbu, ples nebo třeba oslavu. Slavnostní účesy dodají celkovému looku na výjimečnosti a dokonale podtrhnou ženský vzhled. My pro vás máme inspiraci na slušivé slavnostní účesy, které se hodí nejen na svatbu, ale klidně i firemní večírek.

Inspirace na slavnostní účesy

Slavnostní účesy si rozhodně na hlavě nevytváříme každý den. Když už k tomu ale dostaneme příležitost, pak si tuhle chvíli chceme náležitě užít. Není proto na škodu mít v rukávu pár nápadů, až zase nastane příhodný okamžik. Účes totiž může váš celkový look nejen podtrhnout, ale také zkazit. Chce to proto vybírat pečlivě.

Rozpuštěné vlasy s vlnkami

Pokud rády nosíte rozpuštěné vlasy, protože se tak cítíte pohodlně, můžete si vlasy nechat volně splývat a oživit svůj účes tím, že si lokny navlníte. Nemusíte si hned dělat drobné vlnky, protože i větší vlny budou vypadat moc pěkně.

Vyčesané vlasy s kudrlinkami

Hledáte-li slavnostní účesy a chcete se blýsknout, můžete si nechat své vlasy lehce vyčesat a zezadu zamotat do různých kudrlinek. Je to sice účes náročnější na čas a také počítejte s tím, že „spolkne“ nemalé množství tužidla a laku na vlasy, nicméně výsledný efekt bude zaručeně stát za to.

Účes s ofinou

Máte-li ofinu, nebojte se nechat ji vyniknout. Slavnostní účesy s ofinou jsou zrovna tak moc zajímavé. Přitom stačí málo – nechat si vlasy vyčesat nahoru, ofinu spuštěnou podél obličeje a pro oživení celkového dojmu přidat nějakou tu ozdobu.

Vyčesané vlasy s pramínky

Slavnostní účesy mohou působit i lehce nedbale. Proč by taky ne! Vyčesané vlasy nebo třeba drdol a přitom nechat pár pramínků ledabyle lemovat obličej – za nás je to určitě zajímavý způsob, jak oživit svůj elegantní look.

Rozpuštěné vlasy s ozdobou

Pokud se chystáte na nějakou výjimečnou událost a nechcete řešit, jestli vám vlasy po celý den či večer vydrží vyčesané nebo v drdolu, udělejte to jednoduše: nechte si je rozpuštěné a oživte je nějakou ozdobou, třeba čelenkou nebo zajímavou sponkou.