Krása a módaVlasy

Slavnostní účesy pro polodlouhé vlasy: tipy pro rok 2024

Slavnostní účesy pro polodlouhé vlasy: tipy pro rok 2024

Polodlouhé vlasy mají mnoho výhod v běžném životě, skutečně slavnostní účesy s nimi vykouzlíte jen velmi těžko. Není to ale nemožné. Máte mnoho možností, jak ze svých polodlouhých vlasů vykouzlit skutečně krásný a slavnostní účes.

  • Sáhněte po příčescích
  • I rozpuštěné vlasy mohou působit slavnostním dojmem
  • Vlasové doplňky pozvednout účes na vyšší úroveň

Délka vlasů lze nastavit

Pokud se snažíte vykouzlit na své hlavě nějaký objemný drdol, bez správné podpory to s omezenou délkou vlasů zkrátka nepůjde. Nebojte se proto sáhnout do široké nabídky různých vycpávek, s nimiž vytvoříte i skutečně slavnostní účesy pro polodlouhé vlasy.

Na spoustu druhů drdolů totiž doopravdy nepotřebujete příliš dlouhé vlasy. Stačit vám budou i obyčejné vycpávky ve tvaru donutu. Podobně užitečné mohou být i všemožné příčesky.

Nechte vlasy dýchat

Slavnostní účesy pro polodlouhé vlasy ale nemusí nutně zahrnovat pouze drdoly. Nechte své vlasy volně dýchat. Stačí když si vytvoříte kulmou lokny a šikovně stáhnete vrchní část do polovičního drdolu. Nebo můžete na jedné straně zaplést částečný francouzský cop a doplnit jej o elegantní sponu.

Čelenky a jiné ozdoby

Zejména u rozpuštěných vlasů, ale platí to i všeobecně, je vhodné účes doplnit nějakou ozdobou. Ta povznáší výsledný efekt do zcela jiných rozměrů. Zvolit můžete, jak květinové doplňky jako jsou různé čelenky nebo spony s květinovými aplikacemi, tak i o něco elegantnější modely.

Vyberte si z obrovské škály možností, které současný trh nabízí. Různé věnečky, čelenky a spony krásně doplní celý váš účes. A je jen a jen na vás a vašem vkusu, který konkrétní kus padne do noty právě vám.