Krása a móda

Velikonoční gelové nehty: jak i na jaře v roce 2024 působit vesele

Velikonoční gelové nehty: jak i na jaře v roce 2024 působit vesele

Jaro láká k barvičkám, a to i na nehtech. Navíc o Velikonocích to platí dvojnásob. Jak však zařídit, abyste působila vesele, ne však infantilně a nevhodně? To je otázka, nad kterou se zamýšlí všechny veselé ženy, které si však vzhledem ke svému zaměstnání dovolit popustit uzdu své fantazii. A tady je na ni odpověď!

  • Na (infantilní) obrázky pozor
  • Gelové nehty = rozhodnutí na delší dobu
  • Velikonočně působí i barvy

Barva je základ

Výběr vhodné barvy je zcela zásadní. Zapomeňte na tělové barvy. Ty si nechte na nudnější období roku. A stejně tak vynechte i červenou, zelenou a zlatou, které patří silvestru. I kombinace růžové, červené a bílé jste si mohla užít v době před Velikonocemi během Valentýna.

Pokud se tedy chcete naladit na Velikonoce, sáhněte po žluté, oranžové nebo zelené. To jsou oficiální barvy jara! Pokud se na takto zářivé barvy ale necítíte, vyberte si jejich tlumenější pastelové varianty. Doplnit je navíc můžete různými druhy zdobení nebo obrázky, uvědomte si ale, že ne každá aplikace se vám takzvaně „neokouká“.

I velikonoční gelové nehty vydrží

Pamatujte, že Velikonoce trvají pouze pět dní, zatímco výdrž gelových nehtů se zpravidla pohybuje okolo pěti týdnů. Rozhodujte se proto moudře, abyste neměla na nehtech roztomilá kuřátka ještě na prvního máje.

Shrnutí

Jen vy sama víte, co si můžete a nemůžete dovolit. Pokud snesete na vašich nehtech obrázky kuřátek, králíčků a velikonočních vajíček, a vám pracovní dress code to neruší, není důvod se jednou za rok neodvázat. Jestliže ale nepatříte k těm, co mají na tyhle blázniviny odvahu, nebo si z nějakého důvodu nemůžete takovou manikúru dopřát, neklesejte na mysli. I s jemnými pastelovými barvami a nenápadným zdobením vytvoříte elegantní velikonočně naladěné nehty.