Krása a móda

Zrzavé vlasy, modré oči: Jaké barvy se k nim nejlépe hodí?

Zrzavé vlasy, modré oči: Jaké barvy se k nim nejlépe hodí?

Říká se, že zrzky s modrýma očima pomalu vymírají. Jen dva lidé ze sta disponují zrzavou barvou vlasů. A když přidáte modré oči, vznikne nejvzácnější kombinace ze všech. Jestliže se řadíte k těmto zázrakům přírody, dnes pro vás máme několik tipů, jak svůj výjimečný vzhled podtrhnout!

Podtrhnutí barvy očí

Nejlepší způsob, jak podtrhnout vaše přirozené rysy je obrátit se na opačnou stranu kola barev. Tyto barvy pomohou vašim očím nenásilně vystoupit. Pro modré oči jsou to tedy především podzimní barvy, jako je oranžová, červená a žlutá, které se zároveň perfektně hodí k zrzavým vlasům!! 

Nebojte se také sáhnout po neutrálnějších teplých barvách, jako jsou například různé odstíny hnědé.

Podtrhnutí barvy vlasů

Jestliže chcete podtrhnout prozměnu své zrzavé lokny, máme pro vás jednoduché řešení: Zelená! Olivová, emeraldová či khaki, tyhle všechny odstíny pomohou vašim vlasům opravdu vyniknout!
Další barvy, které vypadají skvěle se zrzavými vlasy:

  • Modrá
  • Tmavě fialová
  • Červená

Make-up

Pokud máte zrzavé vlasy a modré oči, měli byste použít make-up, který bude ladit s vašimi výjimečnými rysy. Například můžete použít stíny v barvách bronzové, zlaté nebo zelené, které se krásně hodí k zrzavým vlasům. Pokud jde o tvářenku, můžete zkusit odstíny růžové nebo broskvové, které vám dodají svěží a zdravý vzhled. Pokud chcete zdůraznit své modré oči, můžete použít hnědou nebo černou řasenku, která je nejlepší pro vytvoření kontrastu a zdůraznění vašich očí.