Krása a módaVlasy

Rychlé účesy na každý den: 6 snadných stylů pro běžné nošení

Rychlé účesy na každý den: 6 snadných stylů pro běžné nošení

Ženy chtějí vypadat dobře. Kdykoli, kdekoli a za jakékoli situace. Ne vždy ale mají čas stát dlouhé minuty u zrcadla. Pro běžný den, ať už strávený doma nebo v práci, potřebují snadné líčení a ideálně taky nějaký ten rychlý účes. Vlasy jsou korunou krásy a nápady na rychlé účesy na každý den, které vytvoříte během mrknutí oka a které vám budou slušet, zaručeně oceníte.

6 nápadů na rychlé účesy na každý den

Pro běžné nošení, den strávený v práci nebo třeba na doma se hodí rychlé účesy. Nosit je můžete kdykoli, kdy zrovna nejde o nějakou výjimečnou událost. Inspirujte se našimi nápady, mezi kterými si určitě dokážete vybrat. Tohle jsou naše tipy na rychlé účesy na každý den.

Vysoký culík

Není asi nic jednoduššího, nežli stáhnout vlasy do vysokého culíku. Tento účes je vhodný pro ženy se středně dlouhými a dlouhými vlasy. Oceníte ho i v momentě, kdy budete mít mastnější vlasy a nebudete si je chtít umýt. Nikdo nic nepozná a culík to zamaskuje.

Foto: Unsplash

Francouzský cop

Stačí pár minut a vytvoříte si elegantní francouzský cop. Plete se od vrchu hlavy a vypadá opravdu moc zajímavě. A jeho vytvoření vám nezabere více, nežli pár minutek.

Foto: Unsplash

Rozpuštěné vlasy

Mezi rychlé účesy na každý den patří i ta možnost, že si vlasy necháte jen tak volně rozpuštěné. A proč ne? Pokud jsou vlasy umyté, pak vypadají dobře i jen tak volně rozpuštěné. Snadné a rychlé.

Foto: Unsplash

Šátek

Hledáte-li tip na rychlé účesy na každý den, zapleťte si do rozpuštěných vlasů pěkný šátek. Je to zajímavý způsob, jak vytvořit pěkný slušivý účes bez nutnosti stát u zrcadla dlouhé minuty.

Foto: Unsplash

Cop

Jednou z možností je zaplést si klasický cop. I tohle je snadný účes, který vykouzlíte běhen pár minut. A opět jde o účes, který zamaskuje i mastnější hřívu, když jste zrovna neměli náladu si vlasy umýt. Brnkačka.

Foto: Unsplash

Drdol

Posledním tipem na rychlé účesy na každý den je i jednoduchý drdol. Je jedno, jestli si drdol vykouzlíte dole u krku nebo jej vytáhnete nahoru. V obou případech vás to bude stát pár minut a skvělý rychlý účes je na světě.

Foto: Unsplash