Krása a módaMóda

Plavky pro obézní ženy: jak si správně vybrat + 4 slušivé možnosti

Plavky pro obézní ženy: jak si správně vybrat + 4 slušivé možnosti

Za okny se sice probouzí jaro, ale hřejivé léto tu bude co nevidět. Jarní měsíce se překulí jako voda a rázem odstartuje plavková sezona, které se mnoho žen děsí. Jen představa, že by se měly „vystavit“ někde u vody jen v plavkách v nich probouzí zděšení. Hrdě vyrazit k bazénu ale mohou i ženy s kily navíc. Jak vybrat plavky pro obézní ženy, ve kterých se budou cítit spokojeně?

Pár tipů, jak vybrat plavky pro obézní ženy

Pokud i vy řešíte kila navíc, mohou se vám hodit naše tipy, jak vybrat plavky pro obézní ženy. První rada zní, že se v plavkách musíte za každou cenu cítit spokojeně. Nic vás nesmí tlačit, škrtit nebo se zařezávat. Další tip spočívá ve vhodném střihu. Pokud chcete zamaskovat nedokonalosti vaší figury, volte stahovací plavky, které si poradí s problematickými partiemi. Pomoci si můžete i vhodnou barvou – cokoli tmavého je pro vás ideální.

4 slušivé možnost, které jsou vhodné pro baculky

Potřebujete na letošní léto plavky pro obézní ženy a nevíte, kterým směrem se vydat? Pak pro vás máme 4 slušivé možnosti, ve kterých se budete cítit spokojeně, slušivě a třeba i sexy.

Tankiny

Máte-li kila navíc, která chcete schovat, jsou pro vás vhodné tankiny. Jde o druh bikin, který má vrchní díl delší a podobá se tílku. Spodní díl pak může (ale nemusí) mít vysoký pas, takže krásně stáhne spodní bříško.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky pro obézní ženy vůbec nejsou špatná volba. Může se zdát, že jednodílné plavky jsou mimo aktuální trendy, ale není tomu tak. Naopak se vrací do módy a letos u vody v nich můžete zazářit.

Foto: Unsplash

Stahovací plavky

Na trhu se dají pořídit plavky se stahovacím efektem. Jsou speciálně navržené tak, aby stáhly problematické partie – tedy nejčastěji bříško. Na pohled to nikdo nepozná, takže to bude vaše malé tajemství.

Foto: Pexels

Tmavé barvy

Jak už bylo řečeno výše – plavky pro obézní ženy mohou být jakékoli, stačí jen, když budou mít tmavou barvu. Tmavá barva totiž opticky zeštíhluje a pomůže vám na oko klamat okolí.

Foto: Pexels