Horoskopy

Rozvod podle znamení: 3, která se rozvádějí nejčastěji

Rozvod podle znamení: 3, která se rozvádějí nejčastěji

Ačkoli je třeba mít na paměti, že osobnostní rysy lidí jsou ovlivněny řadou faktorů, astrologie může nabídnout zajímavý pohled na nejčastější příčiny rozvodu u tří znamení, která mají k tomuto chování sklony.

Rozvod podle znamení – 3 největší útěkáři

  • Vodnář
  • Rak
  • Ryby

Vodnář (21. ledna – 20. února): Nonkonformní člověk

Vodnáři jsou známí svou nekonformní a svobodomyslnou povahou a nemají proto rádi život v mezích tradičních norem a pravidel.

  • Nechuť ke konvenčním vztahům: Mohou mít tendenci bránit se navazování vztahů, protože mají pocit, že je s nimi spojeno příliš mnoho povinností a omezení, které jim nevyhovují. A pokud je přece jen přemluvíte, nemusí to být na dlouho.
  • Kompatibilita se stejně smýšlejícími dušemi: Pokud se jedinci ve znamení Vodnáře přece jen ocitnou v hlubokém vztahu, bývá to obvykle s někým, kdo sdílí jejich nekonvenční přístup k životu a upřednostňuje duchovno a esoterické záležitosti před těmi materiálními. Myslete na to, než si s nimi začnete.

Rak (22. června – 22. července): Emocionální a manipulativní člověk.

Velmi častý rozvod podle znamení zažívají i Raci. I když bývají obvykle citliví a pečující, mohou občas projevovat i agresivní chování a v extrémních případech se dokážou uchýlit i k fyzické konfrontaci, což vztahu samozřejmě neprospívá.

  • Manipulativní povaha: Jedinci Raka mohou být ve vztazích manipulativní, což často vede ke zmatkům a sporům.
  • Porušování slibů: Sliby dávají rádi, ale mohou mít problém s jejich dodržováním. To může v jejich vztazích vyvolat zklamání a problémy s důvěrou, což často vede k rozchodu.

Ryby (21. února – 20. března): Tichý a naivní člověk.

Ryby jsou často zdrženlivé a nekonfliktní, což může někdy vést k tomu, že o ně jejich partneři ztratí zájem. Jejich tichá a neasertivní povaha dokáže v jejich protějšcích jednoduše vyvolat pocit nevyslyšení nebo nenaplnění.

  • Naivita a důvěřivost: Ryby jsou od přírody důvěřivé a mohou být leckdy vnímány až jako naivní. Nechají se využívat velmi dlouho – ale jakmile hráz jejich trpělivosti přeteče, neváhají podat žádost o rozvod.
  • Obvykle se nepoučí: Tito lidé mají bohužel tendenci setrvávat v nevhodných vztazích déle, než by měli, a to i tehdy, když je s nimi špatně zacházeno. A co je horší – velmi často si velmi brzy najdou partnera podobného tomu, od kterého rozvodem utekly. A opustit tento vzorec pro ně bývá velmi obtížné.