Horoskopy

Protikladná znamení: Která dvojice znamení spolu nemají skoro nic společného?

Protikladná znamení: Která dvojice znamení spolu nemají skoro nic společného?

Některá znamení se k sobě hodí, jiná jsou úplně protikladná. Jak jste na tom vy?

Býk a Štír

Býk oplývá klidem a rozvahou. Je praktický a umí hospodařit s financemi. Dává přednost hmotným statkům a rozumu. Miluje světlo, klid a smyslnost.

Štír vždy vystihne ten správný okamžik. Umí chápat motivace ostatních. Patří mezi skvělé organizátory. Miluje vše duchovní. Zakládá si na citech a emocích.

Ani jedno znamení se nechce vzdát toho, o co mu jde. Neumějí spolupracovat.

Váhy a Beran

Beran představuje silnou individualitu. Postrádá diplomatické schopnosti, je vznětlivý. Říká nahlas to, co si myslí. Má cholerickou povahu. Za každou cenu chce dosáhnout svého. Je to egocentrik.

Váhy hledají spolupráci. Chybí jim rozhodnost a bojovnost. K rozhodování potřebují dostatek času. Jsou sangvinici. Mají diplomatickou povahu a snaží se vyhýbat konfliktům. Mají obavy o ostatní.

Kozoroh a Rak

Pro Kozoroha jsou typické citový nadhled a vnitřní sebekázeň. S přibývajícím věkem začíná být dětinský. Pro všechno musí mít srozumitelné vysvětlení. Touží každému velet. Vše musí mít dobře naplánované. Vydává se cestou kariéry.

Rak je velice vnímavý a empatický k druhým. Rád pečuje o ostatní, dokonale spravuje rodinný majetek i účty. Je to introvert, nemá rád společnost. Je to znamení, které oplývá vírou. Snadno se nechává ovlivňovat. Jeho život se ubírá podle nálady.

Střelec a Blíženci

Střelec je zaujatý a poctivý. Drží se svých ideálů a duchovna. K životu potřebuje víru. Je plný nadějí na nový začátek.

Blíženec prahne po vědění a učení a touží po pohybu. Prioritou je u něj praktické myšlení. Preferuje myšlení a intelekt. Na první místo klade věděcké opodstatnění a informace.

Vodnář a Lev

Oba mají rozdílný způsob života

Lev je egocentrický a pyšný. Je to individualista, který dokáže dokonale projevit své city. Je aktivní a má pevnou vůli. Je tvořivý, sebevědomý.

Vodnář je věcný, nechá se vést rozumem.

Ryby a Panna

Ryby jsou znamení velmi nepraktické. Mají velmi bujnou fantazii. Špatně rozumějí faktům. Rády sní. Věří v mystiku.

Panna miluje řád a pořádek. Prioritou je pro ní logika. Potřebuje vnést do svého života nadhled.