Krása a módaVlasy

Přípravek na podporu růstu vlasů: top produkty roku 2024

Přípravek na podporu růstu vlasů: top produkty roku 2024

Ne každému jsou od přírody dány husté a bohaté kadeře. To však neznamená, že po nich majitelé slabších a pomalu rostoucích vlasů netouží. Už naše prababičky si uměly v mnohém poradit a dnes máme k dispozici mnoho moderních metod a produktů s prokazatelným účinkem. Jaké je ale ten vůbec nejlepší přípravek na podporu růstu vlasů?  A jak můžete podpořit růst vašich vlasů zevnitř i zvnějšku?

Top produkty na podporu růstu vlasů

Vybrat jeden nejlepší přípravek na podporu růstu vlasů je takřka nemožné. Vlasy každého z nás jsou totiž jiné, a proto i vyžadují specifické produkty. To, co vyhovuje jednomu, to druhému nezabere a naopak. I Přesto jsou ale na trhu takové výrobky, které musíte rozhodně vyzkoušet, jestliže toužíte po krásných dlouhých vlasech.

  • Sérum na růst vlasů od značky Laduti
  • Vlasové sérum Folivital Pro
  • Kofeinové šampony Alpecin

Vítězem mnoha testů je sérum na růst vlasů od značky Laduti. Za 60 ml této zázračné látky však zaplatíte okolo dvou tisíc korun. Cenově dostupnější variantou je Vlasové sérum Folivital Pro, které při stejném objemu stojí přibližně třetinu a opět se těší velmi přívětivému hodnocení ze strany zákazníky. Cenově nejdostupnější variantou je pak kofeinový šampon od značky Alpecin, který vás nepřijde ani na dvě stě korun. Jeho účinnost je přitom opět hodnocena velmi dobře.

Nezapomínejte na „vnitřní“ výživu!

  • Biosil
  • Vlasové hnojivo
  • Haar Vital Komplex

Kromě užívání vhodných produktů je nutné o kvalitu vlasů pečovat i zevnitř. Musíte svému tělu dodávat dostatek potřebných vitamínů a minerálů jako je vitamín A, C, E nebo D. Vitamín A má „moc“ přímo urychlit růst vlasů, jelikož podporuje přirozenou hydrataci vlasové pokožky. Vitamín D zase hraje důležitou roli ve stimulaci vlasových folikul. Vyzkoušet můžete například Biosil, Vlasové hnojivo nebo Haar Vital Komplex z drogerie DM, ale skvělou volbou jsou i jednotlivé vitamíny samostatně.