Horoskopy

Pošetilá znamení: 5 důvěřivců podle horoskopu

Pošetilá znamení: 5 důvěřivců podle horoskopu

Heslem „důvěřuj, ale prověřuj“ se rozhodně někteří jedinci vůbec neřídí. Obzvláště pak ti, kteří se narodili v těchto znameních. Která ze znamení zvěrokruhu můžeme označit za pošetilá?

  • beran
  • blíženci
  • váhy
  • střelec
  • ryby

Beran (21. března  – 20. dubna)

Ačkoliv jsou jedinci narození ve znamení berana velmi inteligentní, občas se nechají pěkně napálit. Je to poměrně jednoduché. Stačí je dostat do situace, kdy jsou po tlakem a projeví se jejich impulsivní chování. V takových situacích jednají totiž bez většího rozmyslu a zariskují. Díky tomu je jednoduché je podvést.

Blíženci (22. května  – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blíženců jsou velmi přátelští a ze své podstaty jsou také velmi důvěřiví. Bohužel se jim to ale vždy nevyplácí. Navíc se nechají názorově také velmi jednoduše ovlivnit, což z nich činí nejvíce pošetilé znamení vůbec. Nedokáží ani filtrovat, co je a není pravdivá informace.

Váhy (23. září  – 23. října)

Váhy chtějí za každou cenu zachovat rovnováhu a harmonii. V praxi se pak děje to, že raději věří ostatním, jen aby nerozpoutali konflikt jakýmikoliv pochybnostmi. Pokud je tato jejich slabost odhalena, jsou lehko zmanipulovatelní, což si ani neuvědomují.

Střelec (23. listopadu  – 21. prosince)

Střelci nosí srdce na dlani. Jsou otevřeni všemu a všem, protože je to jejich životní filozofie. Být důvěřivým střelcem je ale velmi pošetilé. Mohou být snáze zneužiti k postranním úmyslům druhých aniž by si střelci uvědomovali všechna rizika.

Ryby (21. února  – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou velmi citliví a v ostatních se snaží vidět jen to dobré. Bohužel díky tomu mohou přehlížet špatné vlastnosti a k přístupu k nim jsou pošetilí. Přehlíží všechny varovné signály, protože je jim jejich pošetilost nedokáže odhalit.