Horoskopy

Škaredá znamení: těchto 5 se k druhým nechová hezky

Škaredá znamení: těchto 5 se k druhým nechová hezky

Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. To je známé heslo, kterého bychom se v životě měli držet. Ne všichni ale tohle heslo razí a bohužel se k lidem okolo sebe zrovna hezky nechovají. Pojďte teď společně s námi poznat škaredá znamení.

Škaredá znamení zvěrokruhu

Jste ten typ člověka, který se snaží k lidem okolo sebe chovat hezky? Nebo si uvědomujete, že ne vždy jednáte správně? Možná se svou povahou a jednáním řadíte mezi škaredá znamení zvěrokruhu.

  • Blíženci
  • Kozoroh
  • Rak
  • Vodnář
  • Lev

Blíženci

Blíženci jsou dvě osoby v jedné. A právě proto se to v nich velmi často pere. Zatímco někdy jsou to zlatíčka, která by se pro druhé rozdala, jindy nejdou pro škaredé slovo daleko. Nebrání se povídání lží a pomluv, často jen proto, aby se zalíbili druhým a udělali na ně dojem.

Kozoroh

Kozorozi jsou cílevědomí lidé, kteří jakmile si něco usmyslí, jdou si za tím. I kdyby to znamenalo jít tzv. přes mrtvoly, nebo dělat věci, které nejsou vůči druhým zrovna fér. Jsou ale takoví. Chtějí být ve všem nejlepší a pro kariérní posun udělají cokoli.

Rak

O Racích je známo, že jsou to citoví vyděrači. Právě proto se řadí mezi škaredá znamení. Vždycky vědí, co říct, aby si udrželi partnera a dostali ho tam, kam potřebují. Nedělá jim problém udělat ze sebe ublíženého chudáčka, jen když to zabere a protějšek od nich neodejde.

Vodnář

Vodnáři jsou lidé, kteří raději tráví čas o samotě, nežli ve společnosti. Jejich touha být sami, protože tam je jim nejlépe, je někdy dovede k tomu, že se k ostatním nechovají hezky – jen proto, aby jim dali pokoj a oni se s nikým nemuseli bavit.

Lev

Lvi se mezi škaredá znamení řadí proto, že si myslí, že jsou nejlepší ze všech. Vyžadují od ostatních, aby je neustále obdivovali. Když to ale nedělají, dají jim jasně najevo svoji nespokojenost a nelibost.