Horoskopy

Zbabělci podle znamení: 5 největších strašpytlů

Zbabělci podle znamení: 5 největších strašpytlů

Máte pro strach uděláno? Anebo se naopak všeho kolem sebe bojíte? Kdo jsou největší zbabělci podle znamení? A nepatříte k nim náhodou i vy?

Zbabělci podle znamení

Je v pořádku mít z něčeho strach. Asi každý z nás má něco, čeho se děsí nebo bojí. Jenže jak se říká, nic se nemá přehánět. Tedy ani ta bojácnost, která je pro některá znamení zvěrokruhu typičtější nežli pro jiná. Kdo jsou zbabělci podle horoskopu?

  • Ryby
  • Rak
  • Kozoroh
  • Panna
  • Váhy

Ryby

Ryby jsou od přírody bojácná znamení. Bojí se zejména toho, že nedokážou dostát představám a očekáváním druhých lidí. Žijí v neustálé nejistotě, že pro druhé nejsou dost dobří, že s nimi nestačí krok. Bojí se, že udělají chybu.

Rak

Citově založení Raci se ze všeho nejvíce bojí toho, že zůstanou sami. Představa života o samotě je děsí více, nežli cokoli jiného. Udělají proto cokoli, jen aby se to nestalo. I kdyby to znamenalo, že budou lhát nebo se uchýlí k citovému vydírání.

Kozoroh

Zbabělci podle znamení jsou také Kozorozi. Děsí je představa, že někdo bude lepší nežli oni – zejména pak po pracovní stránce. Tito lidé si totiž myslí, že právě oni jsou ve všem nejlepší. Jsou to bezpáteřní lidé, kteří ze strachu, že někdo jiný uspěje a oni ne, klidně podrazí lidi okolo sebe.

Panna

Že jsou i Panny pořádní zbabělci? O tom není pochyb. Znamení, které musí mít ve svém životě všechno perfektní a dokonalé, přesně tohle vyžaduje i od lidí okolo sebe. Jsou to ale zbabělci, kolikrát ostatním neřeknou, co po nich vyžadují – ale když to druzí nesplní, je oheň na střeše.

Váhy

Jak už jejich znamení napovídá, Váhy neustále nad něčím váhají. Nedokážou se rozhodovat, proto často čekají, že nějaké rozhodnutí za ně udělá někdo jiný. Jsou to strašpytlové a zbabělci, kteří než aby se pro něco rozhodli, opakovaně své rozhodnutí oddalují.