Krása a módaMódaNezařazené

Plavky tankiny pro plnoštíhlé: Proč a jak si je koupit v roce 2024?

Plavky tankiny pro plnoštíhlé: Proč a jak si je koupit v roce 2024?

Plavková sezóna je za rohem. Nepatříte mezi fanynky plavek typu bikin, které odhalují příliš hodně kůže? Avšak zároveň také netoužíte po tom na sebe obléknout plavky v celku? V tom případě pro vás budou právě tankiny tou správnou volbou. Proč? V tomto článku se dozvíte hned několik důvodů.

Zakryjí to, co nemá být viděno

Tankiny dokážou hotový zázrak tím, že zvýrazní vaše přednosti, a naopak zakryjí nedokonalosti. Jakmile si je v obchodě jednou oblečete, zaručeně u nich taky zůstanete.

Plavky tankiny mají totiž vrchní díl (připomínající tílko) vyztužený košíčky, které se postarají o správnou podporu vašich prsou. Nemusíte se bát, že byste v obchodě nenašla tankiny podle velikosti svých ňader – výrobci tohoto typu plavek nezapomínají i na objemné vnady.

Bříško? Je pryč

Díky tankinám se také nemusíte stydět za větší bříško, boky nebo například strie či jiné nedokonalosti. Plavkové tílko tankin totiž zajistí stažení vašich břišních partií a také je umí úspěšně zakrýt.

Jakou barvu zvolit?

Vybírejte dle typu své postavy i podle barvy vaší pleti.

  • Chystáte se na letní dovolenou? V tom případě budete nadšená z pestrých barev tankin, které budou vypadat skvěle na opálené pokožce u moře. Zvolte pestře žluté, sytě červené nebo pastelově modré.
  • Chcete zakrýt objemné bříško a boky? Nekupujte si tankiny v bílé barvě. Správnou volbou pro vás bude černý nebo tmavý vrch, a naopak barevný spodek.
  • Vyzkoušejte odstíny béžové, které jsou letos velkým trendem a hitem. Co třeba khaki nebo nude? Khaki se hodí ke světlejším typům pokožky a nude zase ke snědším ženám.

Na co si dát při výběru tankin pozor?

  • Buďte obzvlášť obezřetné, jestliže se rozhodnete koupit tankiny přes internet. Postupujte dle pokynů jednotlivých e-shopů, změřte se doma pomocí krejčovského metru a přečtěte si obchodní podmínky. Některé internetové obchody totiž neumožňují vrácení plavek.