Vlasy

Peeling na vlasy dm – 3 TOP produkty pro rok 2024

Peeling na vlasy dm – 3 TOP produkty pro rok 2024

Peeling na vlasy je účinným způsobem, jak oživit a očistit pokožku hlavy. Na trhu existuje mnoho různých produktů. Po čem se však podívat, pokud si chcete pořídit peeling na vlasy dm? Podívejte se na tři produkty, které mají u zákazníků dm drogerie shopu největší úspěch.

3x peeling na vlasy dm, který vám nabídne tu nejlepší péči

  • TRESemmé čistící peeling na pokožku hlavy Purify & Hydrate, 300 ml
  • Balea Professional peeling pro vlasovou pokožku, 150 ml
  • SUPER SIBERICA peeling proti vypadávání vlasů, 100 ml

TRESemmé čistící peeling na pokožku hlavy Purify & Hydrate, 300 ml

Čisticí peeling na pokožku hlavy TRESemmé Purify & Hydrate Scalp Cleansing Peel o objemu 300 ml je exfoliační kúra speciálně vyvinutá pro zdraví pokožky hlavy. Tento inovativní peeling se podle tvrzení výrobce zaměřuje na odstranění nahromaděných nečistot a přebytečné mastnoty.

Obsažená kyselina hyaluronová pomáhá ve vlasech udržet vlhkost, zatímco bílý jíl napomáhá hloubkovému čištění pokožky hlavy. Úlomky kokosu a mentol pak poskytují během exfoliace osvěžující pocit a zajišťují vyvážené prostředí pro zdravý růst vlasů.

Balea Professional peeling pro vlasovou pokožku, 150 ml

Značka Balea Professional nabízí peeling vlasové pokožky obohacený o panthenol a 4 % AHA (alfa-hydroxykyseliny). Tento peelingový přípravek účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a usazeniny z vlasové pokožky. Také reguluje tvorbu kožního mazu.

Pečující vlastnosti panthenolu v kombinaci s exfoliačními schopnostmi AHA synergicky podporují zdraví vlasové pokožky, odstraňují nečistoty a poskytují jemné, ale důkladné čištění.

SUPER SIBERICA peeling proti vypadávání vlasů, 100 ml

Značka SUPER SIBERICA představuje peeling pro prevenci vypadávání vlasů s účinnou směsí složek včetně včelího pylu, ženšenu a biotinu. Tento profesionální peeling podle výrobce hloubkově čistí pokožku hlavy, posiluje vlasové folikuly a stimuluje růst zdravých a pevných vlasů.

Organický hydrolát z včelího pylu pak tonizuje pokožku hlavy a stimuluje růst a biotin ze sibiřského ženšenu vyživuje pokožku hlavy a aktivuje růst zdravých vlasů.