Krása a módaVlasy

Nový účes: 3 signály, že konečně nadešel čas na změnu vlasů

Nový účes: 3 signály, že konečně nadešel čas na změnu vlasů

Možná právě teď přemýšlíte nad tím, že je vhodný čas na nový účes a nevíte, zda je to správné rozhodnutí nebo dokonce pociťujete obavy z radikální změny. Máme pro vás několik signálů, podle kterých poznáte, že je na nový účes opravdu ta pravá chvíle. Tak jdeme na to!

Už dlouho nosíte stejný účes

Pokud vás všichni okolo už z dálky poznají podle stejného účesu, který nosíte již několik let, je to jeden ze správných signálů pro změnu. Vytřete všem okolo sebe zrak a proměňte se z šedé myšky v nádhernou princeznu s dokonalou proměnou.

Co třeba trendy bob s jemným melírem? Nebo vlnité mikádo v kaštanově hnědé barvě? Fantazii se meze nekladou a pro inspiraci si přijďte na náš web, protože o účesech toho víme opravdu hodně a především o těch, které právě letí a drží se v nejvyšších příčkách vlasových trendů! Držíme vám pěsti, ať vyberete správně.

Jste nezadaná a toužíte po vztahu

Vyhlížíte nový objekt a potřebuje si zvýšit sebevědomí? V tom případě je vhodná chvíle k návštěvě kadeřnického salonu. Po změně vašeho účesu se totiž budete cítit skvěle.

Pokud si nevíte rady a toužíte potencionálního nápadníka opravdu okouzlit přitažlivým vzhledem, můžete si nechat prostříhat ofinu. Vzdušná ofina je totiž sexy a váš nový objekt zájmu z vás nebude moct spustit oči!

otevřená ofina

Procházíte náročným obdobím

Ano, nejčastějším důvodem k celkové proměně jsou těžké časy, během kterých prožíváte rozchod nebo bolestivý rozvod po letech manželství. Pokud se k tomu ještě jako důvod přidá neočekávaná nevěra z jeho strany, je jasné, že se cítíte ublíženě a vaše sebedůvěra dostává pořádně zabrat.

Věřte tomu, že právě v tuto chvíli je více než kdy jindy vhodné změnit svůj účes a prokouknout. Jakmile se totiž budete líbit sama sobě v zrcadle, vrátí se vám zpět také vaše sebedůvěra a možná celou tu situace s rozchodem nebo rozvodem nebudete brát tak vážně.