Horoskopy

Nejzlejší ženská znamení: 4, která vám mohou znepříjemnit život

Nejzlejší ženská znamení: 4, která vám mohou znepříjemnit život

Připravili jsme pro vás žebříček ženských znamení, který vychází z charakterových rysů a chování jednotlivých znamení. Jaká jsou nejzlejší ženská znamení? Mohou vám ublížit nebo jsou schopné jen planých výhružek. Jsou tato znamení opravdu tak zlá, nebo si na to jen hrají, aby se chránila? 

1. Štír

Ženy narozené v tomto znamení patří mezi nejzlejší ženská znamení, protože jsou podvodné, promiskuitní, panovačné a tajnůstkářské. Štírky nesnáší, když jim někdo lže, přesto samy nemají problém s lhaním ostatním lidem. Lhaní je pro tyto ženy jako sport – klidně zalže jen proto, aby se trochu pobavila. Ženy, štírky, touží po moci a kontrole nad každým člověkem a situací a také jsou schopny udělat cokoliv, aby dosáhly svého. 

2. Blíženci

Ženy, které se narodily ve znamení blíženců, mají rozpolcenou povahu. Jsou to drbny a nenechají na nikom „nit suchou“. Jsou schopné říct jednu věc přímo vám do očí a úplně jinak pak hovoří za vašimi zády. Blíženkyně jsou složité, mnohotvárné a mají skutečně několik tváří, které dokáží znamenitě střídat tak, jak se jim to hodí a vůbec jim přitom nevadí, že poškodí někoho druhého. Jsou to také vynikající lhářky a manipulátorky a je víc než pravděpodobné, že i ve vztahu budou tyto ženy nevěrné.

Žena ležící v posteli v noční košili.

3. Panna

Obecně pro panny platí, že jsou introvertní a pracovité. Díky své brutální upřímnosti a kritické povaze si ji ale jen těžko oblíbíte. Panny nechtějí druhým ublížit. Naopak, myslí to se všemi dobře. Všechny opravují a nemůžou si pomoci, aby nepoukázaly na nedostatky druhého člověka – ovšem že pouze s cílem napravení těchto nedostatků. Bohužel panny neumí svou kritiku správně formulovat, proto často vyzní velmi agresivně a nekompromisně, což se může ostatních silně dotýkat.

4. Beran

Žena ve znamení berana je milá, ale také dokáže být velmi sobecká. Na první místo staví vždy sama sebe, a jelikož se o sebe dokáže velmi dobře postarat, může působit velmi dominantně, což od ní odrazuje její okolí. Ženy ve znamení beran jsou někdy až tak upřímné, že dokáží svými slovy zranit a jejich upřímnost může bodat jako ten nejostřejší nůž.

Žena lízající čepel nože.