Horoskopy

Která 3 znamení by se na konci ledna měla mít na pozoru? Hrozí jim nebezpečí!í

Která 3 znamení by se na konci ledna měla mít na pozoru? Hrozí jim nebezpečí!í

I mezi znameními jsou taková, která jsou více náchylná k nehodám a neštěstím. Je to díky tomu, že se chovají víc riskantně, jsou impulzivní, netrpělivá, jednají unáhleně nebo jsou bezohledná. Tyto charakteristické rysy mohou vést k nehodám v nejrůznějších podobách, ať je to dopravní nehoda, úrazy nebo poškození věcí. Panna, váhy a blíženci – tato 3 znamení by se v lednu měla mít na pozoru, hrozí jim nebezpečí. Zjistěte, zda patříte mezi ně a co přesně vás může potkat.

1. Panna 

Panny se dokáží velmi soustředit na své cíle a často jim uniká, co se děje kolem nich. Nehody, které jim hrozí, se mohou stát před jinými lidmi, a pokud jste se narodila ve znamení panny, jistě víte, co máme na mysli. Panny jsou totiž proslulé děláním trapasů na veřejnosti, aniž by o to jakkoliv stály. Lidé ve znamení panny jsou ale velmi vtipní a nápadití, proto si i v takové situaci dokáží zachovat tvář.

Žena s obvazem kolem hlavy držící se za ni.

2. Váhy

Váhy patří k extrovertním a velmi přátelským znamením. Milují publikum, což se v některých situacích může stát jejich nevýhodou. V lednu lidem ve znamení váhy hrozí, že k přešlapům na veřejnosti bude docházet častěji, než obvykle. Osoby narozené v tomto znamení tíhnou k zábavě, rády se předvádí a právě tato vlastnost může často vést k vážným neštěstím. Váhy by v tomto měsíci také neměly riskovat. Jen málokdy se jim to totiž vyplatí. 

3. Blíženci

Blíženci se velmi rádi baví a setkávají se se svými blízkými. Jsou to osoby s nestálou povahou a nuda jim drásá nervy. Blíženci jsou velmi netrpěliví a často si snaží zkrátit cestu k něčemu, čeho chtějí dosáhnout, aby se rychleji dostali do cíle. Právě jejich unáhlenost jim může způsobit zranění, a to díky nepozornosti, která je pro ně typická. 

Smutná dívka sedící na gauči.

Také další znamení jako je býk, rak, lev nebo kozoroh se mohou setkat s nehodami, ale je to o dost méně pravděpodobné, než je tomu u tří výše zmíněných znamení.