Další

3 nejlepší levné produkty z drogerie: používáte je také?

3 nejlepší levné produkty z drogerie: používáte je také?

V regálech drogerií se skrývají poklady, které vám pomohou s péčí o domácnost. Přitom nemusí vůbec vyjít draze. Máme pro vás 3 nejlepší levné produkty z drogerie dm. Budou vás stát jen na třicet korun!

Svačinový papír bílý, 16 m od značky Profissimo

Svačinový papír je poměrně zajímavou a cenově dostupnou alternativou k plastovým jednorázovým sáčkům. Tento produkt získal od zákazníků drogerie dm ohodnocení 4,8 z 5 (63x). Jedno balení vás vyjde na třicet korun.

Extra tip: Kulatý pečicí papír od značky Profissimo!

Až budete příště v drogerii dm, zkuste sáhnout po kulatém pečícím papíru. Je velmi užitečný, pokud se chystáte tvořit dorty či koláče v kulaté formě. Jeden kus vyjde na 2,49,- (prodávají se v sadě po 10 ks).

Uzavíratelné sáčky do mrazničky 5 L od značky Profissimo

Uzavíratelné sáčky hodnotí zákazníci dm plnými pěti hvězdičkami. Balení po šesti kusech vychází na třicet korun a můžete je využívat v teplotách mezi -40 °C a +90 °C. Jsou odolné proti protržení a dostatečně objemné. Při správné údržbě vám vydrží klidně i několik let.

Extra tip: Uzavíratelný sáček, vzorovaná/zelená, 6/4,5 l ISTAD

Samozřejmě ne každý má prodejny IKEA po ruce. Pokud ale budete mít kolem cestu, využijte místní alternativu k uzavíratelným sáčkům z drogerie dm. Prodávají se v balení po dvou velikostech (30 ks) a stojí 99,-. Jsou tedy ještě levnější.

Vlhčené ubrousky na boty, 15 ks od značky Profissimo

Mezi 3 nejlepší levné produkty z drogerie jsme se rozhodli zařadit i tyto vlhčené ubrousky. Jsou extra účinné v boji proti znečištěné obuvi. 15 ks také pořídíte za třicet korun. Od zákazníků dm získaly hodnocení 4,7 z 5 (65x). Sice nejde o tu nejekologičtější variantu, na druhou stranu jsou výborné třeba na cesty.

Extra tip: Nano houbička na nečistoty, 6 ks od značky Profissimo

Na poli čistících pomocníků patří mezi neoblíbenější produkt v drogerii dm speciální nano houbičky. 6 ks vyjde na padesát korun. 227 zákazníků jim udělilo hodnocení 4,7. Podle recenzí jsou totiž skutečně účinné a vyčistí kde co.