Horoskopy

Největší podrazácí dle astrologů: Není to i vaše znamení?

Největší podrazácí dle astrologů: Není to i vaše znamení?

Některým znamením zvěrokruhu byste měli věnovat zvýšenou pozornost. Mívají tendenci k podrazům. A která znamení to jsou?

Beran

Má tvrdou a horkou hlavu. Spoléhá na to, že je mazaný a věří, že je chytřejší, než všichni kolem něj. Často nemá zábrany k podvodům. Kromě toho je velmi netrpělivý a všechno potřebuje mít hned. Pokud se vše nevyvíjí dle jeho představ, popadá ho vztek. Má temperamentní povahu a příliš velké ego. To vše jej vede na cestu záludnosti. Pokud musí volit, vždy dá přednost tomu, co je prospěšné pro něj. Aby získal to, co chce, udělá cokoli, tedy vás i podrazí a vůbec nad tím nebude přemýšlet.

Kozoroh

Je velmi pracovitý a tak by vás možná ani nenapadlo, že také dokáže podrazit a umí být záludný. Jako podrazák se chová vždy, když z toho kouká něco pro něj nebo se cítí být v ohrožení. Záludně jedná i v případě, že jde o jeho kariéru. Chce tak odstranit všechny, kteří mu stojí v cestě.

Panna

Pokud se jí znelíbíte, klidně vás podrazí a to kdykoli. Nemá ráda lidi, kterým chybí řád a systém. Vyhýbá se chaotikům. Má velice puntičkářskou povahu, která jí znemožňuje přiznat svoji chybu. Raději se s ní nepouštějte do sporu.

Ryby

Toto znamení si žije ve svém vysněném světě, Chce tak uniknout realitě, jejíž krutost velice špatně snáší. Jestliže jej vytáhnete z jeho komfortu, můžete očekávat odplatu. Nemá rádo překážky a životem chce proplouvat v klidu. Myslí jen samo na sebe. Jestliže vás podrazí, vůbec nemá výčitky svědomí.

Blíženci

Velmi rádi lžou a vyžívají se v tom, že klamou ostatní. Upřednostňují jen svoje vlastní potřeby a pokud kvůli nim lžou, klidně si lži ospravedlní. Velmi rádi slibují to, co chtějí ostatní slyšet. Nikdy nevíte, co od nich můžete čekat. Mají dvě různé osobnosti, jsou to dobří herci a klidně vás zradí mrknutím oka. Vždy chtějí dosáhnout svého a pokud jim někdo stojí v cestě, klidně jej podrazí.

Štír

Toto znamení je opředené tajemstvím. Raději se před ním mějte na pozoru, nikdy nevíte, co od něj můžete čekat. Může být loajální, ale také vás klidně podrazí. Je to dokonalý manipulátor a každého přesvědčí o tom, co je výhodné pro něj.