Krása a módaVlasy

Barva vlasů k hnědým očím v roce 2024: S těmito 6 barvami vaše oči vyniknou, už jste je vyzkoušeli?

Barva vlasů k hnědým očím v roce 2024: S těmito 6 barvami vaše oči vyniknou, už jste je vyzkoušeli?

Krása hnědé barvy spočívá v tom, že je jedním z odstínů neutrálních barev, což znamená, že se hodí ke každé barvě! Pokud však chcete, aby vaše hnědé oči opravdu vynikly, zůstaňte u zářivých odstínů, které zajistí kontrast k vašim hnědým očím.

  • Čokoládová hnědá
  • Lila odstín
  • Uhlová černá
  • Karamelový melír
  • Měděný melír
  • Zelená

Čokoládová hnědá

Vaše barva očí a vlasů nemusí pocházet z opačných stran barevného spektra, abyste byla nepřehlédnutelná. Ve skutečnosti vypadá skvěle kombinace hnědých očí s tmavě čokoládově hnědým odstínem vlasů.

Lila odstín

Pokud máte velmi světlou pleť, neznamená to, že vám budou slušet jen blonďaté odstíny. Pokud hledáte hravou barvu, která bude korespondovat se světlou pletí a hnědýma očima, zkuste lila odstín. S lila barvou totiž určitě neuděláte krok vedle.

Uhlová černá

Kdo řekl, že černá a hnědá nejdou k sobě, ten se vážně mýlí. Odstíny se zdají být velmi podobné, ale právě proto jsou uhlově černé vlasy tak skvělým odstínem pro dámy s hnědýma očima. Nepatrný rozdíl v tmavě hnědé barvy vašich očí a černé zapříčiní, že vaše oči vyniknou až neuvěřitelným způsobem.

Karamelový melír

Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak rozzářit kaštanové oči, ale nechcete zásadně měnit vzhled, zvolte melír v odstínu karamelu. Karamelový odstín zvýrazní zlaté podtóny ve vašich očích a okamžitě rozzáří váš obličej při maximálním zachování přirozenosti.

Měděný melír

Pokud nejste připraveni na kompletní změnu barvy, ale hledáte způsob, jak maximálně přitáhnout pozornost na vaše oči, zvažte měděné melíry. Měděný odstín podtrhne teplo a hloubku barvy vlasů a očí.

Zelená

Stejně jako fialová je i zelená jednou z barev, které hnědé oči opravdu rozzáří! Pokud se nebojíte udělat zásadní změnu barvy vlasů, zelená pro vás může být skvělou volbou!