HoroskopyNezařazené

Největší jedlíci podle znamení: tito 4 mají velmi kladný vztah k jídlu

Největší jedlíci podle znamení: tito 4 mají velmi kladný vztah k jídlu

Jídlo je palivo pro naše tělo. Zatímco někteří jej vnímají skutečně jen jako něco, bez čeho bychom nemohli fungovat, pro jiné je jídlo požitkem. Kdo jsou největší jedlíci podle znamení a komu opravdu chutná?

4 největší jedlíci podle znamení: patříte k nim taky?

Asi každý z nás se rád dobře nají. Jsou mezi námi ale tací, pro které je jídlo zážitek, který si dokáží náležitě užít. Patříte k těm, kteří jedí jen proto, aby fungovali? Nebo se naopak řadíte k jedlíkům, kteří mají k jídlu pozitivní vztah?

  • Býk
  • Kozoroh
  • Lev
  • Rak

Býk

Pokud o někom můžeme říci, že má k jídlu opravdu blízko, pak jsou to jednoznačně zrozenci Býka. Tito lidé totiž milují dobré jídlo a pití. Jakmile se někde objeví možnost zúčastnit se pořádné žranice, Býk nikdy neřekne ne. Ba naopak bude u rautu plného jídla stát s talířem v ruce jako první a vyhlížet, jakou dobrotu si dá nejdříve.

Kozoroh

Pokud jde o jídlo, jsou Kozorozi poměrně nároční. Rádi si dopřávají kvalitu, ať už jde o pití nebo o jídlo. Právem patří mezi největší jedlíky podle znamení, protože si neodepřou nic, co by pro ně mohlo být skutečným kulinářským zážitkem. Tito lidé rádi chodí do vybraných restaurací a neváhají za luxusní jídlo zaplatit majlant.

Lev

I lidé narození ve znamení Lva se rádi dobře najedí. Nejenže si na jídle dokáží náležitě pochutnat, patří také mezi nejlepší kuchaře. Lvi milují, když mohou hostit druhé, rádi se pak pyšní uvařenými dobrotami a dmou se pýchou, když se jejich lahůdky těší chvále ze strany ostatních.

Rak

Největší jedlíci podle znamení jsou také lidé, kteří se narodili ve znamení Raka. Nikoli však proto, že by pro ně jídlo znamenalo požitek. O Racích je totiž známo, že jsou emočně velmi nestálí a často tak jídlem zahání své problémy něčím dobrým na zub. Bohužel se to pak odráží na jejich postavě, kdy není tajemstvím, že Raci mají problémy s nadváhou.