Horoskopy

Hloupá znamení: těchto 5 stále dokola opakuje své chyby

Hloupá znamení: těchto 5 stále dokola opakuje své chyby

Každý z nás někdy udělal chybu. Chybovat je lidské, to vám řekne každý. Z chyb bychom se měli poučit, něco si z nich vzít a pokud možno už podobné chyby nedělat. Hloupá znamení zvěrokruhu se ale nedrží hesla, že dvakrát do jedné louže nešlápneš.

Hloupá znamení zvěrokruhu

Určitě už i vám se někdy stalo, že jste udělali špatné rozhodnutí. Možná jste si za to odnesli nějaký ten trest, ponaučení však rozhodně. A co pak? Udělali jste tu stejnou chybu znovu, nebo už jste si dali pozor? Pokud jste chybovali opakovaně, možná i vy patříte mezi hloupá znamení.

  • Ryby
  • Rak
  • Lev
  • Blíženci
  • Střelec

Ryby

Ryby jsou bezesporu jedno z nejvíce naivních znamení. Slepě důvěřují lidem, proto se ani nelze divit, že se řadí mezi hloupá znamení – nechají se totiž opakovaně napálit, aby to příště stejně udělali znovu. Ryby jsou nepoučitelné, v lidech stále vidí dobro, i když se jim to nevyplácí.

Rak

Emočně založení zrozenci Raka chybují nejčastěji v lásce. Je to dáno tím, že věří na pravou lásku a v lidech vždycky vidí to nejlepší. Od svých protějšků se často nechávají tzv. opít rohlíkem. I když se v lásce spálí, věří v ní zas a znova.

Lev

Dominantní Lvi, kteří si myslí, že jsou pány tvorstva a lepší než oni nikdo není, též patří mezi hloupá znamení zvěrokruhu. Proč je řadíme na náš seznam? Právě proto, že si o sobě až příliš myslí. I když je někdo usadí a sesadí jim hřebínek, stejně si ho znovu nasadí.

Blíženci

Blíženci jsou znamení dvojí tváře. Jejich stinnou stránkou je, že jsou hodně důvěřiví. Chtějí pomáhat druhým, díky čemuž s nimi ale okolí často pěkně mává. Nechávají se využívat, nevidí totiž, že toho lidé okolo nich nepěkně využívají.

Střelec

Mezi hloupá znamení patří také Střelec. Ten, jak je dobře známo, jde do všeho po hlavě. Často si tzv. nabije nos, ale stejně jde a udělá tu chybu znovu. Protože si myslí, že příště už bude mít větší štěstí. I Střelci jsou nenapravitelní.