Další

Nejstylovější spotřebiče do kuchyně roku 2023: Tyto vás zaujmou

Nejstylovější spotřebiče do kuchyně roku 2023: Tyto vás zaujmou

Bez kuchyňských spotřebičů jako šikovných pomocníků si málokdo dokáže kuchyni představit. Samozřejmostí jsou sporák, lednice nebo mikrovlnná trouba. Jaké stylové spotřebiče mohou zaujmout v roce 2023? Podívejte se na naše tipy.

Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G

Kuchyňský robot Klarstein Bella Pico 2G je šikovný pomocník, který nezabere mnoho místa a skvěle zapadne do každé kuchyně. K dostání je v cenovém rozmezí 1 599 Kč – 1 999 Kč. A proč si pořídit právě jeho? Díky několika hákům připraví různá těsta – hnětací hák uhněte těsto na chleba, míchací zase připraví těsto střední hustoty. Vyzkoušejte také šlehací metličku. Robot disponuje celkem silným motorem, který si poradí s různými druhy surovin. Problém pro něj nepředstavuje ani zadělat hutnější kynuté těsto. Patříte-li mezi milovnice pečení, pak by tento robot rozhodně neměl chybět ve vaší výbavě. Výhodou je i jeho kompaktnost, díky níž nezabere mnoho místa a snadno se vejde i do kuchyně menších rozměrů. Míchací mísa je vyrobené z nerez oceli a příprava těsta je tak zdravá a bezpečná.

Elektrický hrnec TESLA EliteCook K70

Tento multifunkční elektrický hrnec by neměl chybět v žádné moderní kuchyni. Dá se pořídit v rozmezí 2 715 – 3 289 Kč. Co všechno nabízí? Především 10 různých funkcí. Ovládá se pomocí tlačítek, která jsou v češtině. Máte možnost nastavení odloženého startu, což je při přípravě pokrmů obrovská výhoda. Pro výrobu vnitřního hrnce byla použitá prémiová nerez ocel, díky které bude příprava pokrmů nejen zdravá, ale také pohodlná a bezpečná. S tímto elektrickým hrncem si můžete vyzkoušet vaření pod tlakem nebo v páře. Rozhodně vyzkoušejte také pomalé vaření díky kterému si připravíte skvělý vývar, klasický guláš nebo pečené kuře. Upravit si v něm můžete i těstoviny, luštěniny, rýži nebo brambory. Vaříte v něm obdobně jako v hrnci tlakovém.

Kávovar DeLonghi Dedica EC 685.BK

Také patříte mezi milovníky kávy? Pak si domů pořiďte tento luxusní kávovar DeLonghi Dedica EC 685.BK, který je k dostání v cenové relaci 3 599 Kč – 5 242 Kč. Tento pákový kávovar se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při přípravě lahodné kávy a během chvilek odpočinku a relaxace. Připravíte si tak dokonalou kávu v klidu a pohodlí svého domova. Kávovar v sobě ukrývá několik funkčních řešení díky kterým každý šálek připravené kávy uspokojí vaše chuťové pohárky. Svojí štíhlou siluetou dokonale zapadne do každé kuchyně.