Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 9.11.2023. Blížencům hrozí hádky, Vodnář se bude snažit o zlepšení vztahů

Dnešní horoskop – čtvrtek 9.11.2023. Blížencům hrozí hádky, Vodnář se bude snažit o zlepšení vztahů

Beran

Je potřeba vypořádat se s problémy, které vám přijdou do cesty. Pokud je odložíte na později, mohou se začít hromadit a stanou se nezvladatelné. Pokud zachováte klid, můžete vypracovat strategii, díky které se zbavíte důvodů svých neúspěchů. Neodmítejte pozvání na rande, i když si nejste jisti tím, zda se k sobě hodíte. Teprve společně strávený čas vám může napovědět více. Mohou se objevit problémy týkající se bydlení.

Býk

Pociťujete příval odhodlání a sebevědomí. Toto spojení vám slibuje úspěšný den. Nezapomeňte se velkoryse chovat vůči svým blízkým. Umíte najít pomoc, kterou potřebují. Dnešní den je skvělý pro stomatologické zákroky, pokud můžete, navštivte zubaře. V domácnosti se vyhýbejte konfliktům. Měli byste se zaměřit spíše na usmiřování znesvářených stran. Pokud se nenecháte vyprovokovat, můžete vyřešit rozsáhlý rodinný konflikt.

Blíženci

Dejte si pozor na hádky, které vás mohou dnešním dnem doprovázet doma i na pracovišti. Nesnažte se za každou cenu prokázat svou pravdu, čas vám nakonec dá za pravdu. Pokud podlehnete touze jít do konfliktu, můžete se potýkat s nervovým zhroucením. Ať už máte nervy pocuchané nebo ještě ne, dopřejte si šálek bylinkového čaje, který vás uklidní. Teplá koupel s mátovým olejem může pomoci. Nemlčte o svých problémech, řešte je s partnerem. Ve dvou se to lépe táhne.

Rak

Pokud ve vašem okolí existuje osoba, která vám nepřináší radost, ale jen ubírá energii, přestaňte s ní komunikovat. Není pro vás výhodné zbytečně ztrácet energii. Toto rozhodnutí by mělo být učiněno na základě hlasu vašeho srdce. Je příznivý čas pro kosmetické procedury, protože budou mimořádně účinné. Svou energii si dobijete u všeho, co souvisí s uměním. Vyrazte do galerie. Snažte se věnovat zkrášlení svého interiéru. Jakékoli změny přijímejte co nejdříve.

Lev

Toužíte po samotě. Právě ona vám může přinést další energii. Nasměrujte své úsilí k nalezení vnitřní rovnováhy. Dejte si pozor na zdraví svých zubů, které může být v ohrožení. Vyhýbejte se ledovým nebo příliš horkým pokrmům a sladkostem. Obecně se vyplatí naplánovat si návštěvu zubaře, i když vás nic netrápí. Pokud máte s partnerem potíže v komunikaci, měli byste se naladit na konstruktivní dialog. Hvězdy přejí usmíření a pomohou vám dosáhnout dohody.

Panna

Je vhodný čas pro plánování budoucnosti. Rozmyslete si, co vlastně chcete a naplánujte si kroky, jak byste toho mohly dosáhnout. Pokud vás trápí mateřská znamínka nebo bradavice, objednejte se k odborníkovi na jejich odstranění. Dejte si pozor na pomluvy, které šíří lidé, kteří vám závidí. Reagujte na ně klidně a slušně. Nemusíte nikoho přesvědčovat o své pravdě. Existuje možnost, že se vaše rodina rozšíří o nového člena.

Váhy

Překypujete energií a máte chuť skákat z jedné události do druhé. Měli byste se ale snažit chovat moudře. Spontánnost se nevyplácí. V rodině se mohou vyskytnout konflikty. Nesnažte se ostatním vnucovat svůj názor. Zaměřte se na svou práci, kterou odvádíte v zaměstnání. Chybu si teď nemůžete dovolit, protože se rozhoduje o tom, kdo postoupí v kariérním žebříčku vzhůru. Je dobrý čas starat se o svůj vzhled: osvěžte si šatník, udělejte nový make-up nebo zajděte ke kadeřnici.

Štír

Je potřeba konečně se postavit čelem problému, kterému jste se tak dlouho vyhýbali. Můžete být sice nervózní, jakmile se problému zbavíte, pocítíte vnitřní klid. Umíte být tolerantní k nedostatkům ostatních. To z vás dělá dobrého kandidáta na spolupráci, což je důvod, proč budete vybráni do důležitého projektu. V komunikaci s ostatními kolegy se vyjadřujte diplomaticky, to vám může pomoci vybudovat vzájemné vztahy. Musíte se rozhodnout o svých cílech.

Střelec

Nemusíte mít strach z nepříjemných překvapení, protože je pravděpodobně zvládnete. Umíte se dobře připravit na cokoliv, neváhejte proto dnes vyrazit na výlet, na který budete pozváni. Dnešní pracovní den bude úspěšný. V rodinném prostředí vládne harmonie. Z toho můžete čerpat. Připravte se na to, že budete muset uzavřít různé kompromisy, abyste se posunuli vpřed. Pokud si nejste jisti svými pocity, odsuňte rozhodnutí na později.

Kozoroh

Snažte se uspořádat si záležitosti, které se týkají vašeho zaměstnání nebo vašeho podnikání. Budete mít příležitost posunout se dál, ale brzdit vás může právě chaos. Je možné, že přehodnotíte své názory na život. Můžete se opřít o svého partnera. Také vaši přátelé jsou loajální. I když o vás koluje nepříjemný drb, nikdo mu nevěří. Nemusíte se obhajovat. Hledejte si důvody k radosti. Můžete uspořádat párty pro své nejbližší.

Vodnář

Dnes vás bude přitahovat všechno mystické. Na praktické myšlení vás proto příliš neužije. Přesto byste měli pozornost věnovat skutečným problémům. Vztahy na pracovišti jsou napjaté, máte ale příležitost setkat se neformálně. Využijte jí, můžete tak vzájemně prohloubit vztahy a odstranit nepříjemné konflikty. Naplánujte si čas strávený v přírodě. Zeptejte se svých rodičů na jejich zdraví a v případě potřeby nabídněte svou pomoc.

Ryby

Je třeba věnovat se svým finančním záležitostem. Udělejte si rozpis svých výdajů. Můžete zjistit, za co přesně utrácíte, a kde je možné ušetřit. Až příliš se věnujete záležitostem týkající se vašeho zaměstnání, že si nevšímáte problémů, které jsou doma. Je načase zeptat se svých nejbližších, jestli něco nepotřebují. Můžete taktéž naplánovat společnou aktivitu. Nesdílejte žádné pomluvy, protože by vás pak někdo mohl považovat za nedůvěryhodného.