Horoskopy

Nejodpornější znamení pro život ve stáří: Proč se s věkem stávají odporní?

Nejodpornější znamení pro život ve stáří: Proč se s věkem stávají odporní?

Člověk se s věkem mění. Stává se rozumnějším, je jiný jeho pohled na svět. Někteří se ale s přibývajícím stářím mění v pěkné protivy. Která znamení zvěrokruhu nejsou vhodná pro život ve stáří?

Nejodpornější znamení pro život ve stáří

Někteří lidé se s přibývajícími roky mění. Z pohodářů se stávají prudiči, se kterými bývá pořádně náročné vyjít. Která znamení zvěrokruhu jsou odporná ve stáří?

·        Štír

·        Kozoroh

·        Panna

·        Blíženci

·        Lev

Štír

Štíři dokážou být nerudní i v mladém věku, s přibývajícími roky ale jejich dobrá nálada ustupuje a jsou stále protivnější. Naštvat starého Štíra není dobrý nápad, protože vám svou nespokojenost dá pořádně najevo. A líbit se vám to nebude.

Kozoroh

Kozorozi se ve svém životě moc nemění. Jak mladí, tak staří, jedou tzv. na svoje vlastní triko a mají pocit, že jsou ve všem nejlepší. Dejte Kozorohovi najevo, že zpochybňujete jeho dovednosti a se zlou se budete potýkat.

Účesy pro seniorky pro rok 2024

Panna

Panny jsou známé svou touhou po dokonalosti. Tu vyžadují nejen samy od sebe, ale také od lidí ve svém okolí. A to se nemění ani tehdy, kdy jsou staří. I tehdy vás dokážou prudit pro každou maličkost a nedají vám ani na stará kolena pokoj.

Blíženci

S Blíženci je to jako na houpačce a to po celý život. Nikdy vlastně nevíte, co od nich můžete čekat, na jakou jejich povahu zrovna v daný okamžik narazíte. Ve stáří je to stejné, i když čím jsou Blíženci starší, tím více se projevuje jejich negativní povaha.

Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti, což se nemění ani s přibývajícím věkem. Čím méně pozornosti se jim dostává, tím jsou nerudnější. Ve stáří si pak těžko zvykají na to, že už si jich okolí tolik nevšímá a velmi špatně to snáší.