Další

Kaufland představil velkou novinku: stojí 2024 za zkoušku?

Kaufland představil velkou novinku: stojí 2024 za zkoušku?

V České republice patří mezi nejznámější marketplace jednoznačně Mall.cz (Allegro.cz). Zákazníci si však nákup zboží z internetových tržiští všeobecně natolik oblíbili, že se pro spuštění svého vlastního marketplace nakonec rozhodl i známý potravinový řetězec Kaufland. Možná jste se mylně domnívali, že se na Kaufland Marketplace nakupuje pouze zboží z tohoto obchodu – nicméně, opak je pravdou!

Co to je internetový marketplace?

Internetový marketplace je online platforma, kde různí prodejci mohou nabízet své výrobky nebo služby k prodeji a zákazníci si je mohou prohlížet, vkládat recenze a nakupovat. Tato platforma funguje jako prostředník mezi kupujícími a prodávajícími, umožňuje jim uskutečňovat obchody prostřednictvím internetu a posléze zboží i zhodnotit. Marketplace obvykle poskytuje bezpečné platby, které chrání jak kupující, tak prodávající před podvody.

Kaufland Marketplace

Prodejci na Kaufland Marketplace musí splnit určité podmínky a zavazují se k placení provizí nebo poplatků za použití této služby. Kaufland jako provozovatel této online platformy poskytuje veškerou správu transakcí a podporu pro zákazníky – dalo by se tedy říci, že za produkty nabízené na svém Marketplace Kaufland ručí svým dobrým obchodním jménem.

Co lze zakoupit na Kaufland Marketplace?

Internetový a kamenný obchod se navzájem propojily a zákazníci je od roku 2023 najdou na stránkách Kaufland.cz. Hned po spuštění zde byly k dispozici miliony položek z kategorií bydlení, elektronika a spotřebiče, zahrada, hobby produkty, kuchyně, domácnost, dekorace, dětské a kojenecké zboží, sport a móda od více než 2000 prodejců. Veškeré tyto produkty si tak můžete zakoupit pohodlně na jednom místě za rozumné ceny od různých obchodníků. Využíváte této služby? Nakupujete i vy na Kaufland Marketplace nebo jste si spuštění nestačili ještě všimnout?