Další

Nejoblíbenější barvy roku 2024: máte je ve svém šatníku?

Nejoblíbenější barvy roku 2024: máte je ve svém šatníku?

Podle společnosti Panetone je barvou tohoto roku kouzelný jemně broskvový odstín na pomezí růžové a oranžové Peach Fuzz. Už když se na tuto barvu podíváte, evokuje vám teplé jarní dny a vůni broskví. Je moderní a elegantní. Nádherně vypadá v kombinaci s neutrálními tóny jako je bílá, černá či šedá. Pro odvážnější však doporučujeme také mentolově zelenou, námořnickou modrou nebo zářivou růžovou. Barvu Peach Fuzz využijete jak v šatníku, tak i v interiéru nebo manikúře.

Nejen Peach Fuzz vládne roku 2024!

Samozřejmě neexistuje pouze jedna letošního roku. Mezi nejoblíbenější barvy roku 2024 musíme zařadit i jiné. Například tmavě zelený odstín Bistro Green. Nejlépe vypadá v kombinaci s bílou. Chybu však neuděláte ani s námořnickou modrou nebo jemně růžovou. Horizon Blue je krásná energická barva symbolizující oblohu zcela bez mráčků. Nejlépe vypadá opět s klasickou bílou. Sluší jí ale též šedá nebo zlatá.

Chutney potěší každého milovníka typických podzimních barev. Hnědý odstín navozuje pocit harmonie. Spicy Mustard neboli pálivá hořčice je název pro barvu, kterou známe jako hořčicově žlutou. Stejně jako Chutney najde své místo především v podzimním šatníku a dodá vám extra dávku optimismu. K oběma těmto barvám pasuje elegantní černá. Spicy Mustard ale zkuste spíš s námořnickou modrou, která není tak tvrdá.

  • Bistro Green
  • Horizon Blue
  • Chutney
  • Spicy Mustard
  • Pastelová Limitless

Výrazné barvy nejsou nic pro mě

Pokud si říkáte, že všechny nejoblíbenější barvy roku 2024 jsou na vás až moc výrazné, nechte se inspirovat naším posledním tipem. Tím je Pastelová Limitless barvička. Krásná medově béžová se hodí téměř ke všemu. Je moderní a neutrální. Lze ji nakombinovat jak s pastelovými barvami, tak i se zářivějšími odstíny. Jen pozor! Lépe sedí teplým barevným typům.