Horoskopy

Kdo podle hvězd nejvíce zapomíná: 5 největších zapomnětlivců horoskopu

Kdo podle hvězd nejvíce zapomíná: 5 největších zapomnětlivců horoskopu

Být čas od času zapomnětlivý je zcela běžné. Znáte ten pocit, když každý den zapomenete klíče, vypnout žehličku nebo každoročně popřát tchýni k narozeninám? Víte, že tento pocit je ovlivněn i hvězdným datem narození? Máme pro vás přehled 5 největších zapomnětlivců podle hvězd:

  • Beran
  • Blíženci
  • Váhy
  • Vodnář
  • Ryby

Beran

21. 3. až 20. 4. 

Berani jsou v neustálém běhu. Nejsou schopni soustředit se výhradně na jednu věc. Velmi snadno se rozptýlí, protože toho chtějí toho stihnout co nejvíce. Proto často zapomenou na domluvené věci nebo úkoly. 

Blíženci

22. 5. až 21. 6. 

Zvídavost Blíženců je neutuchající, chtějí získat, co nejvíce informací, které je však umí zcela zahltit. V hlavě toho mají tolik, že často zapomínají na banální věci. Není to o špatné paměti, pouze o tom, kam směřují svoji pozornost a čas. 

Váhy 

23. 9. až 23. 10.

Váhy hledají neustálý kompromis. Proto mají tendenci nechat se unést dokonale vypadajícími věcmi a nedomýšlí důsledky. V rozmaru jsou schopné zapomenout i na narozeniny svých dětí. Dobrá nálada je pro ně vším, než aby se zaobíraly zapomenutou schůzkou. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2. 

Nezávislí Vodnáři žijí doslova ze dne na den. Neřeší malichernosti a všednosti, proto často zapomínají na domluvené termíny. Vodnáři neodpočívají a mají všeho plnou hlavu. Vyžívají se v řešení krizových situací a nalézání kreativních řešení, kromě vlastních problémů. Zejména v oblasti vztahů se zapomínají a nesoustředí se na jejich řešení. 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby mají sklon k sentimentálnosti a vrhají se do svého světa fantazie, ve kterém není prostor pro vzpomínání na běžné věci nebo domluvené schůzky. Ryby nemají prostor na to, zabývat se všedními záležitostmi, proto každý den přemítají nad tím, jaké dokumenty nebo úkoly zapomněly odevzdat.