Krása a módaVlasy

Nejnovější účesy: 4 nejmodernější styly roku 2024

Nejnovější účesy: 4 nejmodernější styly roku 2024

Říkáte si, že nejdete s dobou? Přichystali jsme si pro vás 4 úžasné účesy, které si zamilujete na první mrknutí. Na nic nečekejte a dejte se do čtení.

Motýlí účes

Motýlí střih se vyznačuje kratšími vrstvami lemujícími obličej, které se kaskádovitě rozprostírají jako křídla a delšími vrstvami spadající pod ramena, což zachovává vzhled dlouhého účesu. Díky rozdílnosti vrstev dodává účes typu butterfly objem krátkého účesu, ale nemusíte se vzdát žádné délky. Místo toho účes odstraňuje zátěž a poškozené konečky a zanechává vám objemný, skákavý účes, který je schopen držet tvar. Celkově cílem je odstranit váhu, nikoli délku.

Mixie účes

Jedná se o kombinaci:

  • Pixie účesu, což je krátký styl s vystříhanými boky a krkem.
  • Mullet účesu, který má vlasy na krku delší.

Mixie může mít několik různých podob. Pravděpodobně váš styl bude zahrnovat ofinu, která bude zastřižena až do okolí spánků. Tento tvar sluší různým tvarům obličeje, jelikož delší vlasy prodlužují jeho tvar.

Tupě střižený bob

Jde o kratší účes, který je střižený na koncích do rovné linie. Jednou z oblíbenějších verzí bobu je krátký tupý bob, protože se jedná o účes bez vrstev. Tento účes je lichotivý, pokud máte oválný, čtvercový nebo srdcovitý obličej. Tupé účesy bob jsou velmi přizpůsobivé a univerzální střihy, které se hodí k jakémukoli typu a struktuře vlasů. Tupost konců zvýrazní oblast vaší čelisti a přináší intenzivní a lichotivý vzhled.

Účes chobotnice

Stejně jako název napovídá, že účes chobotnice připomíná tvar chapadel chobotnice. edná se o křížence shag a mullet, což je silně strukturovaný a vrstvený účes s objemnými horními vrstvami, které se vzájemně prolínají více než u mulletu, a šikmými spodními vrstvami, které kaskádovitě spadají na ramena. Zahrnuje ofinu, která obvykle sahá těsně pod uši.

Shrnutí

Výše jsme zmínili 4 nejatraktivnější a nejnovější účesy. Mezi ně řadíme novodobý motýlí účes, univerzální tupě střižený bob, zajímavé Mixie nebo účes Octopus. Ať už si vyberete jakýkoliv účes, stanete se módní ikonou.