Krása a módaMóda

Nejmodernější outfity pro listopad 2023: Poradíme co nosit

Nejmodernější outfity pro listopad 2023: Poradíme co nosit

Listopad je zde a s ním přicházejí nové módní trendy. Někdo se v sychravém počasí odbyde jen prošívaným kabátem a oblíbenými džínami. My módní nadšenci si však chceme zachovat styl nehledě na předpověď počasí. Připravili jsme pro vás přehled nejmodernějších listopadových outfitů, které vás udrží v teple a pohodlí.

Od hlavy až k patě v jedné barvě

O monochromatickém vzhledu čili outfitu slazeném v jednom odstínu jste letos už určitě slyšela. Jedná se totiž o jeden z nejvýraznějších trendů roku 2023. Nyní trend ještě posiluje v kombinaci s aktuálními módními barvami. Hitem podzimu je třešňová červená, výrazný odstín, který vás rozzáří a nebije optimismem. Pokud nejste milovníci zářivých barev, slaďte svůj vzhled do klasické černé nebo jemné máslově žluté.

Tip pro vás: Při výběru kousků do monochromatického outfitu si pohrajte s různými texturami a materiály (krajka, úplet, kůže…). Váš outfit tak získá rozměr a bude působit velmi nápaditě.

Jednoduchá elegance aneb méně je více

“Tichý luxus” patří mezi nejpopulárnější módní styl letošního roku. Proto očekávejte, že se také listopad ponese na vlnách jednoduchosti a základních kousků. V žádném listopadovém šatníku by neměly chybět žerzejové šaty, dlouhý kabát, stylové rifle se širšími nohavicemi a teplý pullover.

Tip pro vás: Vybírejte jednoduché střihy z kvalitních materiálů v neutrálních a tlumených tónech, jako je bílá, černá, hnědá, šedá nebo módní máslově žlutá. Takové oblečení se snadno kombinuje a výsledkem je tvarově čistý a elegantní outfit. Zkombinujte třeba šedý pullover s pohodlnými legínami a dlouhým velbloudím kabátem.

V hlavní roli černý kabát

Nejpraktičtějším a nejnositelním listopadovým trendem se bezpochyby dlouhý černý kabát. Pod takový kousek schováte bez námahy jakékoliv oblečení a přitom zůstanete šik. Velmi lichotivé jsou především vypasované střihy v délce do poloviny lýtek. Elegantně působí také oversized modely ke kotníkům. 

Tip pro vás: Použijte černý kabát jako dominantní prvek celého outfitu. Kabát spárujte s módní obuví a nadrozměrným šátkem.