KrásaMóda

Nejmodernější kabelky: Tyhle se letos nosí

Nejmodernější kabelky: Tyhle se letos nosí

Kabelka je neodmyslitelným módním doplňkem, ale i užitečným pomocníkem každé ženy. Na výběr máme nepřeberné množství různých velikostí, tvarů, materiálů, barev i designů. Některé ženy se řídí trendy jednotlivých období, jiné volí takové kousky, které vyhovují jejich potřebách a outfitu. Patříte-li mezi ty, které se inspirují módními trendy, podívejte se, které kabelky se budou letos nosit.

Velké kabelky

Módním hitem letošní sezóny budou velké kabelky – shopperky. Své majitelce poskytují celou řadu výhod. Především se do nich vejde vše potřebné a lze je nosit i do práce nebo na pracovní schůzky. Představila je celá řada módních značek a módních domů. Pořídit si tak můžete XXL elegantní psaníčka nebo klasické kabelky velkých rozměrů. IN budete i s většími pletenými košíky.

Stříbrné a lesklé kabelky

Metalíza a lesk budou ovládat letošní sezónu. Objevují se už i na přehlídkových molech. Pořídit si můžete i kousky, které se budou pyšnit bohatým a lesklým zdobením a bižuterními skvosty. Na své si přijdou i milovnice malých psaníček zdobených flitry. Chybu neuděláte ani s modelem, který bude zdobený lesklými kamínky nebo lemovaný lesklými zirkonky. V popředí stojí i kabelky zdobené drobnými perličkami.

Malé kabelky

Opakem velkých kabelek jsou minimalistické kousky, do kterých jen těžko uložíte mobilní telefon. Sice to není doplněk nejvíce praktický, ale přednost mu dávají minimalisticky založené ženy. Tyto modely se objevují i u světově proslavených návrhářů. Pokud potřebujete více úložného prostoru, tak tento model kombinujte s další kabelkou.

Neobvyklé tvary

Trendy budou pro tuto sezónu i kabelky roztodivných geometrických obrazců a méně obvyklých tvarů. Třeba Louis Vuitton navrhl kabelku, která připomíná domeček pro panenku.

Barevné kabelky

Módní kabelky, které zaplaví tuto sezónu, mají hýřit barvami – modrá, žlutá, oranžová nebo zelená: S těmito barvami rozhodně chybu neuděláte. Mohou doplňovat outfit, ale také s ním vůbec ladit nemusejí. Hitem letošní sezóny je barva Viva Magenta. Jedná se o kombinaci růžového a červeného odstínu s přídavkem fialové.

Dámské kabelky pro letošní sezonu nabízejí překvapení jak v podobě tvarů, tak i barev. Vzhledem k tomu, že se módní návrháři neshodli na jedné barvě, objevuje se jich hned několik. Výběr je opravdu široký.