Krása a módaMóda

Nejlepší zimní kabelky: Tyto modely v roce 2023 letí

Nejlepší zimní kabelky: Tyto modely v roce 2023 letí

Chcete oživit svůj šatník, ale nechce se vám kupovat oblečení? Pak je jednou z možností nákup nové kabelky. Kabelky představují důležitou součást výbavy každé žena a každá žena má a používá několik různých modelů. Zajímají vás trendy pro letošní zimu 2023? tak se nechte inspirovat našimi tipy.

Shopperky

Jsou ideální volbou neboť se do nich vejde vše, co během dne potřebujete, dokonce i menší notebook. I když občas využijete menší kabelku nebo psaníčko, shopperka se vám bude určitě hodit. Dobrá je varianta jak do ruky, tak i přes rameno. Kabelka přes rameno by rozhodně neměla chybět v žádném dámském šatníku. Je inspirovaná klasickou pracovní aktovkou. Volte variantu vyrobenou v jedné barvě, neboť si ji můžete vzít k jakémukoli outfitu. Velké kabelky se objevují často i na přehlídkových molech. Jsou ideální volbou jak do práce, tak i na cesty.

Elegantní i praktické batohy

Ty se těší oblibě především díky své praktičnosti a jsou tak ideální volbou především do města, kde budete mít volné ruce. Pokud milujete kreativitu, klidně sáhněte po odvážnějších kouscích. Eleganci nabízejí batohy vyrobené z pravé kůže.

Kabelky s řetízky

Tyto modely nejsou žádnou novinkou, ale oblibě se budou těšit i během zimní sezóny 2023.

Kabelky geometrických tvarů

Vyzkoušet můžete kabelkové variace různých originálních geometrických tvarů Přehlídková mola dobívají modely lichoběžníků s květinovými vzory. Své místo na výsluní si nacházejí i kabelky obdélníkové opatřené kovovými cvočky. Originální je kabelka tvaru koule.