Vlasy

Nejlepší účes podle znamení zvěrokruhu: jaký je pro vás vhodný 2024?

Nejlepší účes podle znamení zvěrokruhu: jaký je pro vás vhodný 2024?

Hledáte nový účes, který vám bude slušet a bude korespondovat s vaší osobností? Možná byste měli zvážit astrologický přístup. Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné charakteristiky a estetické preference, které lze využít k nalezení toho správného střihu. Podívejme se na nejlepší účesy pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března – 19. dubna) 

Doporučený účes: Krátký a odvážný pixie cut. Berani jsou odvážní a energičtí, a tak tento krátký účes perfektně odráží jejich odvahu a sebejistotu. 

Býk (20. dubna – 20. května) 

Doporučený účes: Dlouhé a bohaté vlny. Býci mají rádi přírodní a elegantní vzhled, a proto jim dlouhé vlny poskytnou dokonalou kombinaci elegance a pohodlí. 

Blíženci (21. května – 20. června) 

Doporučený účes: Všestranný střední střih. Blíženci milují změnu a nové věci, takže jim střední délka vlasů umožní experimentovat s různými styly a úpravami. 

Rak (21. června – 22. července) 

Doporučený účes: Romantické vlny. Raci jsou citliví a romanticky založení, a tak jim romantické vlny dodají nádech jemnosti a ženskosti. 

Lev (23. července – 22. srpna) 

Doporučený účes: Krátký a výrazný bob. Lvi jsou charismatické a sebevědomé osobnosti, a tak krátký bob s výraznými liniemi perfektně podtrhne jejich výraznou osobnost. 

Panna (23. srpna – 22. září) 

Doporučený účes: Precizní střední délka. Panny jsou detailní a precizní, a tak jim středně dlouhý a precizní střih poskytne dokonalý rámec pro jejich dokonalý vzhled. 

Váhy (23. září – 22. října) 

Doporučený účes: Dlouhé, romantické kadeře. Váhy jsou estetičtí a vyvážení lidé, dlouhé a romantické kadeře podtrhnou jejich přirozenou krásu a eleganci. 

Štír (23. října – 21. listopadu) 

Doporučený účes: Mystický a tajemný pixie cut. Štíři jsou tajemní a intenzivní, a tak jim krátký pixie cut dodává záhadnost a mystiku. 

Střelec (22. listopadu – 21. prosince) 

Doporučený účes: Zvlněné beach waves. Střelci jsou svobodomyslní a dobrodružní, beach waves jim dodají volnost a lehkost. 

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna) 

Doporučený účes: Striktní a profesionální lob. Kozorozi jsou cílevědomí a ambiciózní, a tak jim striktní lob poskytne profesionální a spolehlivý vzhled. 

Vodnář (20. ledna – 18. února) 

Doporučený účes: Originální a excentrický undercut. Vodnáři jsou originální a nekonvenční, undercut jim umožní vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. 

Ryby (19. února – 20. března) 

Doporučený účes: Měkké a romantické dlouhé vlasy. Ryby jsou intuitivní a citlivé duše, měkké a romantické dlouhé vlasy jim dodají nádech snivosti a kouzla.