Krása a módaRecenzeVlasy

Nejlepší přípravky na objem vlasů: používáte je v roce 2024 i vy?

Nejlepší přípravky na objem vlasů: používáte je v roce 2024 i vy?

Nádherný objemný účes. No nezní to jako pohádka? Vzhled našich vlasů má z velké části na svědomí především genetika. I proti té se ale dá bojovat. Stačí mít po ruce ty nejlepší přípravky na objem vlasů a my vám dnes poradíme, které to jsou.

Top vlasová kosmetika

ProduktZnačkaCenaHodnocení (počet)
Balzám na vlasy Color ViveElseve79,90,-4,9 z 5 (60x)
Šampon na vlasy Color ViveElseve79,90,-4,9 z 5 (61x)
Lak na vlasy pro objemBalea22,90,-4,9 z 5 (20x)
Tužidlo na vlasy Power CashmereSchwarzkopf taft119,-4,8 z 5 (40x)
Kartáč na vlasy Original Mini UnicornTangle Teezer319,-4,9 z 5 (44x)
Vhodná vlasová kosmetika je základ. Nemusí vás vyjít na majlant, ale vždy se dobře informujte. Některé přípravky mají za cíl vlasy především vyživit. To může být trochu v rozporu s objemem, jelikož vlasy potom působí splihlým dojmem. Ani ty nejlepší přípravky na objem vlasů ale nejsou všemocné. Co dalšího je pro krásné vlasy potřeba?

Nejen vlasová kosmetika…

Kosmetika je skvělým pomocníkem, který vyřeší kdejaký problém, pokud ale nevěnuje péči svým vlasů zevnitř, výsledek nikdy nebude takový, jaký bychom si představovali. Vyzkoušejte například doplněk stravy Renovix, který obsahuje přírodní aktivní látky, nebo DonnaHAIR, který komplexně podporuje krásu vlasů. Zajímavou alternativou jsou také gumové bonbony Bloom Hair. A pokud hledáte levnější alternativu, sáhněte po doplňku Biosil. Pořídíte jej v každé lékárně a vyjde vás zhruba na sedmdesát korun.

Životospráva dělá zázraky

Pokud máme vhodnou vlasovou kosmetiku a správné doplňky stravy, musíme se zaměřit i na celkovou životosprávu. Důležitou roli hraje především dostatečný pitný režim a zdravá vyvážená strava. Zaměřte se také na kvalitní spánek a na polštář volte raději hedvábný povlak. Češte se hřebenem, který vlasy neničí. Vhodnou možností je například oblíbený Tangle Teezer.

Zdroj:

https://www.dm.cz/vlasova-kosmetika?allCategories.id0=110000&pageSize0=10&sort0=rating&currentPage0=0&classifications.A0216_WIRKUNG0=objem