KrásaKrása a móda

Nejlepší pinzeta na obočí: 2 základní tvary a k čemu jsou vhodné

Nejlepší pinzeta na obočí: 2 základní tvary a k čemu jsou vhodné

Pomalu si všímáte chloupků u obočí, které tam nemají co dělat? Jelikož se jedná o malé chloupky není třeba využívat vosk, ale postačí pinzeta. Rádi vám poradíme, podle čeho vybrat tu nejlepší spasitelku obočí a jak ji používat.

Brushworks – Tweezer Set Pastel

Tyto pinzety poskytují výkon a preciznost, mají dlouhou životnost a snadno se čistí. Sada obsahuje: šikmou, rovnou, šikmou s hrotem a pinzetu s hrotem. Takže už jen díky výběru pinzet se stává sada nepostradatelnou k úpravám a zdokonalováním obočí. A navíc jsou pinzety v duhových a pastelových barvách což je letos v módě.

Kosmetická pinzeta

Slouží k vytrhávání obočí a prodává se v několika provedeních. Jednotlivé typy se liší tvarem hrotu. Správná pinzeta se musí též dobře držet a tak je vhodné si držení před nákupem vyzkoušet.

Tvary pinzety

  • Rovný hrot – je vhodný pro aplikaci umělých řas obzvláště pro začátečníky, jelikož je velmi přesný. Používá se také k trhání chloupků na obličeji a obočí, ale oproti šikmému hrotu vám nezajistí daný sklon při trhání obočí.
  • Šikmý hrot – je k dostání ve dvou typech a to typu C a H. Pomocí této pinzety upravíte obočí do dokonalého oblouku. Díky ní dokážete pochytit i více chloupků, což vám zrychlí práci.

Materiál pinzety a značka

Kosmetické pinzety se vyrábí pouze z vysoce kvalitní chirurgické oceli. Ale máte na výběr kromě nerezu i další barvy, obvykle najdete pinzety v duhových barvách, zlatých nebo černých. Co se týče značek, tak na trhu je mnoho značek, které do svých klasických produktů zařadily i pinzeta. Záleží, která vám sedne a nebo si pořiďte balíček různých tvarů pinzet.

Shrnutí

V článku jsme zmínili nejen konkrétní produkt, který je vhodný pro dokonalé obočí, ale i tvary kosmetických pinzet, jaký mají materiál a že v dnešní době skoro každá kosmetická značka vyrábí pinzety.