Horoskopy

Nejlakomější znamení: Která 4 znamení jsou nejvíce lakomá?

Nejlakomější znamení: Která 4 znamení jsou nejvíce lakomá?

Každé znamení zvěrokruhu má své specifické vlastnosti. Patří mezi ně i vztah k penězům. Která 4 znamení jsou nejvíce lakomá? Podívejte se, zda-li nejste mezi nimi.

Štír

Toto znamení miluje, když má vše pod kontrolou a to včetně finančních prostředků. Přesně si plánuje, kolik peněz utratí a kolik ušetří. Svého plánu se vždy přesně drží. Díky tomu má pocit jistoty. Ten pro svůj život potřebuje. Utrácí pouze v případě, že si chce hojit nejrůznější bolístky, že jej něco dokonale rozhodí. Pak přestává analyzovat a na spoření zapomíná. Vzhledem k tomu, že se pak z tohoto nárazového výstřelku jen velmi těžce otřepává, vnímá jej jako osobní porážku.

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení umějí peníze vydělat. Nejsou rozhazovační a každou investici si dobře promyslí.Chtějí mít svoji jistotu a tu jim spoření poskytuje. I když je toto znamení dokonale nepředvídatelné, co se financí týká, je poměrně šikovné a umí si šikovně vytvořit dobrou finanční rezervu. Musí se však soustředit a ukládat peníze na něco, na čem mu opravdu záleží. V tomto případě pak má pevnou vůli a kontroluje se. Pokud však má dlouhou chvíli a nudí se, může nákupy řešit tuto situaci.

Lev

Lev je znamení, které potřebuje mít své jisté. Díky tomu, že se nebojí podnikání, vydělá si pěknou sumu, kterou šetří. Někdy je dokonce až škudlil. Slunce mu nadělilo do vínku spořivost. Často šetří na nějakou věc, kterou si chce dopřát. Pak mu nedělá problémy se uskromnit. Peníze však neutrácí zase tak často. Raději je má hezky pohromadě.

Panna

Žádné jiné znamení nešetří tak dobře, jako právě Panna. Pokud se rozhodne, že bude šetřit, tak se jí peníze jen hrnou. Vše má dokonale rozplánované a všechny nákupy vždy předem zváží, zanalyzuje a rozmyslí. Než se pro nějaký výrobek rozhodne, porovnává ceny na různých místech a v různých nabídkách. Dává přednost nákupům v akcích. Hojně využívá slevové kupony a různé letáky. Než nějaký výrobek pořídí, důkladně si vše nastuduje a promyslí. Pak její nákup stojí za to.