Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 14.9.2023. Lvům se nepodaří najít partnera, Ryby budou spolupracovat s neoblíbeným kolegou

Horoskop na dnešek – čtvrtek 14.9.2023. Lvům se nepodaří najít partnera, Ryby budou spolupracovat s neoblíbeným kolegou

Beran

Respektujte svobodu svého partnera a nechovejte se k němu, jako by to byl váš majetek. Není pro vás těžké najít si partnera, ale udržet si ho. Dnešní den je ale skvělý pro budování romantického vztahu, protože se s vámi vaše druhá polovička nasměje a stráví velice příjemné chvíle. V zaměstnání budete mít docela frmol. Multitasking je něco, s čím se budete muset seznámit. bez zvládání více věcí najednou to dnes totiž nepůjde.

Býk

Vaši pohodu mohou narušit právní záležitosti. Dělení majetku neproběhne tak hladce, jak jste čekali a možná, že se objeví někdo, s kým se budete muset dělit a s kým jste nepočítali. Váš partner vás může v těchto záležitostech podpořit nebo bude ještě víc vířit vodu. Máte potíže s plněním úkolů. Je pro vás těžké se soustředit a práce vám jde pomalu. Je pravděpodobné, že na vině je únava. Změny na pracovišti ve vás mohou vyvolat zmatek. Nakonec to ale budete právě vy, kdo je bude nejvíce podporovat.

Blíženci

Nechte svou energii proudit. Zaměřte se na úkoly, které splnit musíte a ostatní delegujte nebo nechte na později. Ve vztahu buďte trpěliví – zatímco vy už se vidíte na dalším kroku, váš partner ještě není na posun připraven. Nezadaní by se měli naučit dávat. Zatím nejste příliš nastaveni na vztah, od ostatních si jen berete. Tak to ale nemůže dlouhodobě fungovat. Pečujte o své tělo, jinak může začít stávkovat. Před tréninkem i po něm si protáhněte svaly.

Rak

To, co váš vztah potřebuje, je svádění a hravost, nikoli vyřizování účtů a pomsty za minulé akce. Pokud budete hrát kdo s koho, neskončí to s vaším vztahem dobře. Nehrajte hry a prostě vyložte karty na stůl. Najednou dostanete chuť změnit uspořádání vaší domácnosti, budete uklízet a přeskládat. Pomoc ostatních členů domácnosti ale nečekejte, nechápou, co je za vaší touhou po změně. V zaměstnání konečně zjistíte, co po vás ostatní chtěli. Umíte věci dotáhnout do konce.

Lev

Vy, kteří jste svobodní, zoufale toužíte najít si partnera. Čím jste ale aktivnější, tím větší máte pocit, že se vám láska vyhýbá. Hvězdy s vámi hrají hru, která se vám nemusí líbit. Pokud chcete najít životního partnera, budete muset vynaložit trpělivost. Nebojte se, čeká na vás, jen musíte zvolnit a netlačit příliš na pilu. Dnes to ale nebude. Nelitujte svých minulých činů. Hleďte vpřed a jděte dál. Nezadaní mají velkou šanci najít si novou práci, brigádníci stále místo.

Panna

Nezasahujte do osobního prostoru svého partnera a můžete si být jisti, že on nebude zasahovat do toho vašeho. Nezadaní budou flirtovat se vším, co se hýbe. Dejte si ale pozor, ať si ostatní nevyloží vaše slova jinak, než jste je mysleli. Můžete si zadělat na spoustu potíží v důsledku své lehkomyslnosti. V zaměstnání se vám nedostane ocenění vaší tvrdé práce. Nenechte se ale odradit a dál plňte úkoly svědomitě. Váš čas přijde.

Váhy

Nepodceňujte sílu komplimentů. Díky nim si můžete naklonit na svou stranu mnohé lidi. Naučte se dělat komplimenty jen tak, i když od osoby zrovna nic nepotřebujete. Pak je budete říkat zcela přirozeně a ostatní nebudou mít pocit, že je chcete využít. Zadané Váhy, nebojte se delegovat některé úkoly v domácnosti na svého partnera. Nezadaní, můžete v sobě odhalit touhu po nezávislosti. Pokud hledáte zaměstnání, budete vybírat hned ze dvou možností.

Štír

Váš partner potřebuje ujistit o vaší lásce. Udělejte to nejenom slovy, ale také činy. Dnešní volný čas si vyhraďte jenom pro něj. Díky tomu posílíte svůj vztah. Nezadaní Štíři, osobě, která se vám líbí, se zcela vědomě vyhýbáte. Bojíte se ji oslovit a nechcete, aby vytušila vaše rozpaky. Avšak s tímto postojem se nikam nedostanete. Proti únavě si můžete pomoci tak, že budete chodit spát brzy. Zároveň vám to pomůže proti výkyvům nálad.

Střelec

Neshody ve vztahu nesmí vést ke zmatku. Poslouchejte to, co vám chce partner sdělit a nebuďte zaměření jen na vlastní slova. Je dobré být upřímný. Pokud podnikáte, budete muset ukázat ostré lokty, abyste se zbavili konkurence. Je možné, že ta s vámi bojuje nespravedlivě. Je třeba udělat si čas sám pro sebe a snažit se pochopit, proč jste v poslední době tolik podráždění. Odnáší to i vaše nejbližší okolí, je načase s tím něco udělat!

Kozoroh

Zadaní Kozorozi, dnes pocítíte potřebu být sami. Váš partner by měl pochopit, kdy potřebujete chvíli jen pro sebe. Nezapomeňte mu ale oplatit stejnou mincí, až bude toužit po samotě sám. Každá událost je jako životní lekce. Je možné, že se vám děje něco pořád znovu a znovu. Bude to zřejmě proto, že vám hvězdy chtějí ukázat to, co vy sami vnucujete svému okolí. Ať už jste na tom po zdravotní stránce jakkoli, nasaďte odvážnou tvář a věnujte se pohybu. Ten pomáhá na jakékoli neduhy.

Vodnář

Ať už jste ve vztahu nebo single, nechte se vést emocemi. Upřednostňujte opravdové, upřímné vztahy před těmi povrchními. Je možné, že někdo z vašich blízkých bude potřebovat pomoc. Snažte se mu nabídnout to, co je ve vašich silách. V manželském životě můžete očekávat spoustu překvapení. Nudit se rozhodně nebudete, protože váš partner se postará o to, abyste zažili spoustu příjemných chvil.

Ryby

Následujte svou intuici. Právě ta vám ukáže, komu můžete dát své srdce, aniž by vám ho vrátil zlomené. V zaměstnání je kolega, v jehož společnosti se vůbec necítíte dobře. Je možné, že vám bude svěřen společný projekt. I když si lidsky nerozumíte, spolupráce v oblasti práce vám půjde velice dobře. V rodině můžete očekávat konflikt, který se bude týkat majetku. Pokud nebudete pomýšlet jen na svůj prospěch, budete se moci dohodnout.