Krása a módaPleť

Krásná v září: Make-up tipy pro pozdní letní dny

Krásná v září: Make-up tipy pro pozdní letní dny

Září je sice tady, ale stále ještě máme krásné a slunečné dny. Jak na make-up pro pozdní letní dny? Tímto způsobem necháte vyniknout svoji nádherně opálenou pokožku.

Tipy pro líčení na pozdní letní dny pro opálenou pokožku

Pokud se vám během léta podařilo opálit si pleť, můžete ji ještě zvýraznit správně zvoleným make-upem. Podzimní líčení pro opálenou pleť ji ještě více podtrhne.

Zvolte vhodnou bázi nebo toner. Nenanášejte příliš silnou vrstvu a to díky tomu, že opálená pleť je tmavší. Vyhnete se tak příliš tmavému barevnému tónu pleti. Zkuste třeba smíchat tmavší a světlejší barevný tón make-upu. Nechcete-li používat podkladovou bázi, aplikujte klasický nebo krémový bronzer. Nechají více vyniknout opálené pleti.

Nebojte se však vsadit na přirozený vzhled. Ten podtrhne vaši čistou krásu. Dokonalý vzhled docílíte tím, že jemně zesvětlíte oční okolí a to pomocí korektoru. Také můžete nanést lehké oční stíny.

Jak nalíčit oči?

Nejprve použijte oční krém, který dodá hydrataci a pleti vrátí pružnost. Pak naneste oční bázi nebo korektor. Nyní můžete nanášet oční stíny. Začněte tělovou barvou, kterou rozetřete po celém víčku. Tím si připravíte základ pro dlouhotrvající oční stíny. Nyní volte některou z podzimních barev – hnědý, cihlový nebo oranžový odstín. Začněte od nejsvětlejší barvy, postupně se propracováváte k těm nejtmavším a sytým. Využijte alespoň tři odstíny, které zapracujete do jemných přechodů. Nyní následují oční linky. Ty podtrhnou finální výsledek. Pomohou pozměnit tvar očí a dodají jim jiskru. Vyhněte se černé barvě linek, jsou moc hrubé. Volte raději hnědou barvu. Finální vzhled bude daleko přirozenější.

Tipy na závěr

Ani v podzimní čase nepodceňuje sluneční záření. Pod make-up použijte krém, který bude mít ochranný faktor.

Pro aplikaci pudru používejte různé kosmetické štětce. Jen tak bude výsledek dokonalý. S konturováním obličeje vám pomůže přírodní pudrová tvářenka zvolená v univerzálním barevném odstínu. Pudrový rozjasňovač pomůže opticky zvětšit rty. Na ně použijte tónovací balzám na rty. Ten jej nejen zkrášlí, ale také vyživí.