Horoskopy

Nejhorší tety podle horoskopu: tyto 3 v rodině nechcete

Nejhorší tety podle horoskopu: tyto 3 v rodině nechcete

Každé znamení zvěrokruhu má určité charakteristické vlastnosti, ze kterých můžeme odvodit to, jaký bude pravděpodobně tento konkrétní člověk matkou, otcem nebo právě tetou. Veškeré následující informace však vycházejí pouze ze základů typických vlastností jednotlivých znamení a nemusí se zakládat na pravdě, a proto hodnoťte každého člověka dle jeho individuality.

Štír (24. října – 22.listopadu)

Štíři jsou známí pro svou vášeň a vysokou úroveň temperamentu, a proto nemusí být jednoduché pro okolí s jeho vlastnostmi vždy klidně vycházet. Jakmile Štírku něco (nebo někdo) rozčílí a naštve, dokáže být velmi emotivní a prudká, a proto je potřeba být v přítomnosti Štírů obzvlášť klidní a trpěliví.

Zato však Štírka jako teta bude vymýšlet nové a nové zážitky, protože dobrodružství je její druhé jméno, a proto svého synovce nebo neteř dokáže potěšit neobvykle stráveným odpoledne plným zábavy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Teta Lev bude především přísná, protože to vychází z přirozených vlastností temperamentních Lvic jako znamení. Lvi touží po tom ostatní vést a určovat jejich směr, nejlépe se proto cítí ve vůdcovských pozicích a jejich vysněným zaměstnáním by byl prezident/ka.

Jestliže bude mít Lvice synovce nebo neteře, připravte se na silnou výchovu plnou dobrých rad i občasného slovního pokárání. Vše však teta Lvice říká v dobré víře a lásce.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani často střídají nálady jako na běžícím páse, a proto nemusí být zrovna ideální tetou pro vaše dítě. Jakmile si něco Beran vezme do hlavy, jde si tvrdě za tím a nevidí žádné překážky (i když existují). Jsou to tak trochu snílci.

Teta ve znamení Berana však dokáže své synovce a neteře skvěle motivovat, protože jim ukáže svět plný snů a představ, které však mohou mít na dosah ruky, pokud budou své tužby následovat.