Horoskopy

Trapná znamení zvěrokruhu: 5 lidí, kteří si vždycky udělají ostudu

Trapná znamení zvěrokruhu: 5 lidí, kteří si vždycky udělají ostudu

Asi každý už někdy zažil takový ten okamžik, kdy jste ve společnosti lidí a najednou zavládne hrobové ticho, kdy by byl slyšet i špendlík upuštěný na zem. Za obdobné chvále často mohou trapná znamení zvěrokruhu, která si dokážou uříznout ostudu za jakékoli situace.

Trapná znamení zvěrokruhu

Někteří lidé jako by různé životní trapasy doslova přitahovali. Možná někoho takového máte ve svém okolí. Možná se podobné patálie lepí na paty přímo vám. Tohle jsou trapná znamení zvěrokruhu, která jsou na úsměvné a trapné okamžiky doslova odborníky.

  • Rak
  • Střelec
  • Vodnář
  • Panna
  • Beran

Rak

Raci se bojí konverzovat s velkou skupinou lidí. Cítí se bezpečně jen tehdy, kdy se mohou tzv. schoulit do své ulity a být sami se sebou. Ve společnosti, kde to neznají, se chovají zmateně a často se stává, že na sebe nechtěně upoutají pozornost nějakým tím trapasem.

Střelec

Střelci mají tu vlastnost, že na sebe prozradí i to, co by nikdo další nemusel vědět. To je často dovede do situace, která je vysloveně trapná a nekomfortní. Právě proto se také Střelci řadí mezi trapná znamení zvěrokruhu. Neznají svoji míru a často prozradí i věci týkající se soukromého života.

Vodnář

Vodnáři jsou sice neskutečně inteligentní lidé, bohužel ale příliš nedbají na názory a postoje druhých lidí. Jdou si svojí vlastní cestou, do které si nikým nenechají mluvit, i když to kolikrát znamená, že se před ostatními pořádně ztrapní. Neumí se přizpůsobit většině.

Panna

Pokud je zrozenec Panny ve společnosti, nedokáže najít jiné téma k rozhovoru, nežli cokoli, co se týká práce a pracovních příležitostí. K ostatním lidem jsou Panny strohé a často také odměřené. Druzí je nezajímají až do chvíle, dokud s nimi nechtějí řešit práci. Proto jsou v očích jiných lidí považovány za trapné.

Beran

Berani razí heslo „já vždy až na prvním místě“. To často vyústí v nepříjemné situace. Berani se kolikrát po hlavě vrhnou do věcí, kterým ani nerozumí a následně se diví, když jsou druhým pro smích.