Horoskopy

Nejhezčí lidé podle astrologů: Určili mezi ně i vás?

Nejhezčí lidé podle astrologů: Určili mezi ně i vás?

Věříte v astrologii? Pokud ano, pak vás možná zajímá, co hvězdy říkají o vaší kráse. Astrologové se totiž domnívají, že krása není jen náhoda, ale že je ovlivněna i naším znamením zvěrokruhu. V tomto článku se pak podíváme na to, která znamení zvěrokruhu jsou podle astrologů považována za nejhezčí a proč.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Charismatičtí a energetičtí Berani bývají řazeni mezi nejkrásnější znamení zvěrokruhu, pozornost přitahují především jejich bezchybné tváře, přičemž zkazit je nedokáží ani ne vždy ideální rysy. Je velice nepravděpodobné, že by jejich krása zůstala bez povšimnutí – Beran udělá vše pro to, aby byl první dojem, který zanechá, co možná nejlepší. Hodně se tedy vyžívá v tom, aby dělal ze sebe co možná nejkrásnějšího člověka – volí vhodné pózy, stylové oblečení a ženy ve znamení Berana i pečlivý make-up. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu tudíž velmi dobře vědí, jak zdůraznit své výhody.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Býci občas bývají příliš zaneprázdněni na to, aby věnovali velkou pozornost svému vzhledu, ale vnější i vnitřní krása je pro ně velmi důležitá. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu si vás mohou získat pouhým úsměvem. Tato zbraň je obzvláště působivá v rukou mužských zástupců tohoto znamení, kteří se díky svému přirozenému šarmu a úsměvu často zařazují do žebříčku těch nejkrásnějších.

I ženy se mohou kvalifikovat do tohoto žebříčku z jednoho prostého důvodu. Mají své vlastní jednoduché, ale účinné tajemství krásy, které může být klíčem k tomu, proč vždy vypadají dobře – pravidelnou kosmetickou rutinu. Je vysoce nepravděpodobné, že by šli spát bez odstranění make-upu.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Lehkost, s jakou se pohybují životem a komunikují s ostatními, přitahuje okolí jako magnet a působí na něj charismatickým a krásným dojmem. I proměnlivost jejich povahy, nemluvě o rozmanitosti, dává zástupcům tohoto znamení zvláštní kouzlo. Jedním z tajemství, proč jsou Blíženci považováni za krasavce zvěrokruhu, je i harmonie. Jejich vzhled vždy odpovídá jejich náladě, postoji a roli, ve které se právě nacházejí.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu moc dobře vědí, jak okouzlit a jak co nejlépe využít svůj atraktivní vzhled. Umístění mezi nejhezčí lidi je tedy zcela zasloužené, neboť mají přirozený půvab, a to vůbec nezáleží na jejich postavě. Tato vlastnost rozhodně nikdy nezůstane bez povšimnutí příslušníky opačného pohlaví. Váhy se nebojí ani stárnutí, protože jsou sebevědomé a stárnou tedy s grácií.