Krása a módaMóda

Nejhezčí kabelky: Edice podzim 2023

Nejhezčí kabelky: Edice podzim 2023

Stylové červené modely, nadrozměrné tašky i elegantní kousky v duchu minimalismu. To vše a ještě mnohem více je edice módních kabelek pro podzim 2023. Pojďme se s nimi seznámit.

Červené kabelky

Ohnivé červené tašky byly jedním z nejvýraznějších doplňků v kolekcích pro podzim/zimu 2023. Není také divu, vždyť právě zářivě červená je barvou současné sezóny! Červené tašky jsme mohli vidět na přehlídkách značek Valentino, Ferragamo či Gucci a to jako jako modely přes rameno, crossbody, podlouhlé kousky, malá psaníčka i jako maxi tašky. 

Tašky s horní rukojetí

Prada vždy dokáže strhnout pozornost svými osobitými kabelkami. Klíčovým tématem podzimní kolekce byly tašky s horním uchem v duchu byznys stylu. Nezdá se vám, že na pevném úchopu těchto kousků je skutečně něco silného, plného odhodlání a sebedůvěry? Takováto taška se stane univerzálním doplňkem každého vašeho outfitu do města či práce.

Oversized kabelky

Pokud trpíte neustálým nedostatkem prostoru ve vaší kabelce, máme pro vás skvělou zprávu. Jedním z hlavních trendů posledních sezón jsou nadrozměrné tašky, které pohltí téměř cokoliv. Extrémně velká kabelka vás zároveň opřede závojem tajemna. Každý na vás bude zírat s myšlenkou: “Na co potřebuje tak velkou tašku?”

Kabelky s řetízkem

Kabelky Louis Vuitton, Victoria Beckham a Loewe letos povýšily z obvyklých doplňků na skutečné šperky. Buďte tento podzim šmrncovní s kabelkou s řetízkovou rukojetí. Kovové prvky jsou na kabelkách vždy sázkou na jistotu, jak udělat z jednoduchého doplňku stylový kousek.

Podlouhlé kabelky

Pro minimalistky tu máme další módní tip a tím jsou podlouhlé kabelky menších rozměrů. Tyto tašky se perfektně nosí jak přes rameno, tak v ohybu lokte, nebo pevně přitisknuté k srdci. Díky tomu působí neskutečně elegantně, rozkošně a žensky. Podlouhlou kabelky prostě musíte milovat už jenom proto, že si díky ní uvědomíte, že s sebou nemusíte tahyt všechny zbytečnosti.

Jednoduché tvary ve stylu 90. let

Styly z 90. let doslova zaplavují módní ranveje po několik posledních let a nezdá se, že by mělo dojít ke změně. Důkazem jsou jednoduché kabelky z nejnovějších podzimních kolekcí. Čisté subtilní tvary, neutrální barvy a minimum ozdobných prvků je skutečným klíčem k elegantnímu a sexy vzhledu ve stylu Angeliny Jolie v době okolo milénia.