Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 26.10.2023. Lev nachází štěstí v rodině, Kozoroh srší pozitivní energií

Horoskop na dnešek – čtvrtek 26.10.2023. Lev nachází štěstí v rodině, Kozoroh srší pozitivní energií

Beran

Jste velmi dobří v komunikaci, tak toho využijte na vyjasnění nejrůznějších problémů. A to jak v osobním životě, tak také na pracovišti. Nebojte se hovořit o svých pocitech, ostatní to k vám přitáhne. Začněte novou wellness rutinu nebo se vraťte k té, kterou jste už opustili. Výzvy dnešního dne snadno zdoláte, protože máte dostatek sebevědomí. V zaměstnání se dnes nejlépe najdete v týmové práci. Nebojte se naslouchat nápadům ostatních.

Býk

Dnešní den se ponese ve znamení spontánnosti. Netoužíte nic plánovat a necháte se vést vlastní intuicí. Nevíte, co se bude dít za hodinu a nijak vás to netrápí. Otevřete srdce novým přátelstvím. Pro vaše zdraví je ideální strávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Začleňte procházku do své každodenní rutiny. Nebojte se vyzkoušet nový sport. Nebojte se vyjádřit své myšlenky, i když máte zcela odlišný pohled na věc. Vyrazit na výlet je dobrý nápad.

Blíženci

Nechte se vést svou intuicí a zažijete chvíle obrovské radosti. Není třeba mít naplánovanou každou minutu svého života. Zaměřte se na duševní pohodu, ke které přispěje meditace, jóga, čtení, horká koupel nebo masáž. V zaměstnání pociťujete tlak. Jste postaveni před různé výzvy. Zůstaňte trpěliví a vytrvalí a všechno zvládnete bez větších problémů. Navíc si připravujete cestu k postupu. Budete zaplaveni nostalgií. Prohlédněte si fotky, zůstaňte ale v přítomnosti.

Rak

Vaše šťastná čísla jsou 6 a 7. Do osobních vztahů se promítá harmonie a synchronizace. Smysluplné rozhovory posiluji mezilidské vztahy. Nebraňte se jim. Těšíte se dobrému zdraví. Je dobré, pustit se dnes do nového sportu nebo nějaké fyzické aktivity. Zajistěte si vyváženou stravu a dostatečný pitný režim. Inovace sice přináší změny, vám ale náramně vyhovují. Své nápady můžete prezentovat, protože sebevědomí vám nechybí. Dobře se s vámi spolupracuje.

Lev

Štěstí vám přinesou čísla 3, 5, 6. Ve vašich osobních vztazích vládne harmonie a porozumění. Abyste si zachovali dobré energetické hladiny, snažte se strávit co nejvíce času s rodinou. Zaměřte se na procedury, které vedou k omlazení. Budou mít totiž mimořádné účinky. Důležité je pečovat i o své duševní zdraví. Nezapomeňte na meditace nebo jednoduchá cvičení. V zaměstnání se zaměřte na detaily. Odstranění chyb vede k úspěchu.

Panna

Vaše šťastná barva je zelená a čísla 4, 5, 2. Do popředí se dostávají nevyřešené záležitosti. Neignorujte je a začněte pracovat na jejich vyřešení. Mohlo by se stát, že na ně v budoucnu opět narazíte, pokud je zametete pod koberec. V zaměstnání nepřestávejte tvrdě pracovat. I když v současné době nezaznamenáváte žádné přínosy, průlom je na obzoru. Vaši náladu může vylepšit výlet na klidné místo v přírodě.

Váhy

Růžová a fialová jsou dnes vašimi šťastnými barvami. Oslovte své blízké i ty, se kterými už delší dobu nejste v kontaktu. Uvidíte, že se skvěle pobavíte a navíc můžete obohatit svého ducha. Vzájemné interakce jsou tím, co teď potřebujete. Oslovit cizince ale pro vás není jednoduché. Pamatujte si, že pokrok může být sice pomalý, ale je vytrvalý. I když vám dochází trpělivost, snažte se vytrvat. Snažte se strávit co nejvíce času venku, prospěje to vašemu duševnímu zdraví.

Štír

Problém ve vztahu se může vyřešit, pokud se na věc podíváte z jiné perspektivy. Začněte se lépe starat o své zdraví. Začněte se stravovat zdravě a vyhněte se cukru. Kromě toho, že přispívá k obezitě, ničí zdraví ústní dutiny. V zaměstnání se nebojte změn. Nakonec se vše obrátí ve váš prospěch. Pokud vám něco není jasné, zeptejte se. Dnes se budete nejlépe cítit v rušném prostředí. Zúčastněte se nějaké společenské události.

Střelec

Můžete narazit na osobu ze své minulosti. To vám dá příležitost vyléčit staré křivdy a zahojit rány na duši. Nebojte se odpočívat a relaxovat. I když jste na tom po zdravotní stránce dobře, bude zapotřebí zejména duševní odpočinek. Věnujte se věcem, které vás baví, a nezapomeňte na meditaci. V zaměstnání na vás čekají výzvy. Pokud zůstanete trpěliví, snadno je vyřešíte a zvýšíte si sebevědomí. Nebojte se obrátit na ostatní, pokud potřebujete pomoct.

Kozoroh

V centru dění budou dnes vztahy. Vzhledem k vaší pozitivní energii, kterou umíte šířit i na ostatní lidi, se k vám všichni budou rádi obracet. Neodmítejte jejich prosby o pomoc. Těšíte se dobrému zdraví a máte pocit, že jste mladší, než ve skutečnosti. Nepřeceňujte ale své síly. Nahromaděnou energii věnujte do fyzické aktivity. Dejte si pozor na dehydrataci. Noste s sebou láhev s vodou. Tvrdá práce v zaměstnání začíná přinášet výsledky.

Vodnář

Bílá a oranžová jsou dnes vašimi šťastnými barvami. Štěstí navíc mohou přinést čísla 7 a 3. Zhodnoťte svá minulá rozhodnutí, můžete tak získat vodítka pro řešení budoucích problémů. Vaše duševní zdraví je rozptýlené. Je třeba utřídit si myšlenky pomocí meditace. Nebojte se jít vstříc novým událostem, protože vám mohou přinést spoustu příležitostí. Výzvy dnešního dne zdoláte svou vytrvalostí. Se svými obavami se svěřte blízkému příteli. Uleví se vám.

Ryby

Vylepšit situaci ve vztazích mohou jedině otevřené rozhovory. Je načase přestat skrývat své emoce. Vaše tělo vám dává najevo, že něco potřebuje. Naslouchejte jeho potřebám. Než začnete užívat medikamenty, zaměřte se na zlepšení svého jídelníčku. Své nápady nejlépe uplatníte v týmové práci. Nebojte se spolupracovat a sdílet. Buďte otevření zpětné vazbě. Můžete navázat přátelství s osobou, se kterou jste to nečekali.