Horoskopy

Neinteligentní znamení: tito 4 moc rozumu nepobrali

Neinteligentní znamení: tito 4 moc rozumu nepobrali

Inteligence mimo jiné značí schopnost, jak se člověk dokáže vypořádat s problémy a také schopnost úsudku při rozhodování. Která ze znamení zvěrokruhu jsou podle astrologů považována za nejméně inteligentní?

  • rak
  • střelec
  • beran
  • lev

Rak (22. června – 22. července)

Na první místo tohoto pomyslného žebříčku byli zařazeni jedinci narození ve znamení raka. I v situacích, kdy se to nejméně hodí zapojují své emoce. To jim zatemní zdravý úsudek a k problému a řešení nepřistupují racionálně. Dokonce si mohou začít vymýšlet, aniž by měli skutečně povědomí o tom, jak se věci mají.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelce nelze považovat za hloupé, nicméně je můžeme považovat za ty z méně inteligentních znamení. Své místo si dle astrologů v tomto žebříčku zaslouží kvůli tomu, že se nedokáží samostatně rozhodovat a zaujímat vlastní postoje. Nemůžeme jim to mít ale za zlé, vždy jsou myšlenkami stále někde na cestách a věci běžného společenského života je příliš nezajímají.

Beran (21. března – 19. dubna)

Když se jedinci narození ve znamení berana rozhodnou, že budou inteligentní, pak jimi jsou. Ale pokud inteligence a vnímaní jejich osoby jako inteligentní není na seznamu jejich ambicí, pak je jim to jedno. Jediné, na čem záleží jsou oni sami, a tak laxně přistupují k pocitům ostatních. U beranů je sociální inteligence na velmi nízké úrovni.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva se snaží být ve všem vždy nejlepší, aby sklidili obdiv svého okolí. Jenže ne vždy mají pravdu. Často se děje, že s jejich inteligencí to jde ode zdi ke zdi. Buď se bijí za nesmysl nebo dokáží oslnit svými vědomostmi. Standardní výkony ale nepodávají, a proto nejsou považováni za příliš inteligentní.