Horoskopy

Nejškodlivější znamení: těchto 5 vám může ublížit

Nejškodlivější znamení: těchto 5 vám může ublížit

Někteří lidé jsou velmi necitliví a je jim jedno, koho zraní, pokud jim budou stát v cestě. Představujeme vám žebříček těch nejvíce škodlivých znamení zvěrokruhu, které vám mohou ublížit. Před kým byste se měli mít na pozoru?

  • beran
  • blíženci
  • lev
  • štír
  • kozoroh

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé narození ve znamení berana jsou velmi asertivní jedinci se soutěživou povahou. Pokud si stanoví cíl, jdou si tvrdě za svým, což se vůči ostatním může projevit jako agrese nebo absolutní lhostejnost vůči pocitům ostatních.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blížence mají dvojí tvář. Je tedy mnohdy těžké se v nich vyznat. Jeden den budou vašimi nejlepšími příteli a další den vás mohou manipulovat nebo třeba pomlouvat u ostatních. To může být v rámci mezilidských vztahů velmi zraňující. Jejich chování je velmi proměnlivé, a to ze dne na den.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé, kteří se narodili ve znamení lva, jsou velmi egoistickými jedinci, kterým není cizí ani ješitnost. Ve vztahu ke svému okolí bývají často velmi arogantní a neustále touží po pozornosti. Pokud se necítí být upřednostňováni, udělají cokoliv, aby pozornost získali. Podkopnou vám nohy, jakmile ve vás uvidí konkurenci.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír patří mezi nejtemnější znamení ze všech, a tak není divu, že se objevuje také v přehledu nejškodlivějších znamení. Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi majetničtí a jakmile jim někdo, byť pomyslně, ublíží, okamžitě zatouží po pomstě, kterou si vychutná.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha jsou velmi ambiciózní a jsou zvyklí svých ambicí dosahovat. Cílů se nebojí ale dosahovat všemi dostupnými prostředky. Navíc své ambice staví nad vše ostatní, což škodí nejen jeho rodině, ale také jim samotným.