Horoskopy

Nedospělá znamení: TOP 6 nevyspělých znamení zvěrokruhu

Nedospělá znamení: TOP 6 nevyspělých znamení zvěrokruhu

Některé jedince lze charakterizovat jako velmi uvědomělé a konzervativní. To ovšem neplatí pro těchto 6 znamení, která jsou právem ze své povahy považována za nevyspělá.

  • býk
  • lev
  • blíženci
  • rak
  • střelec
  • beran

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci vybuchují jako malé děti, kterým odmítnete dát hračku. Vzhledem k tomu, že jsou celý život velmi tvrdohlaví, působí na většinu jedinců ze svého okolí velmi nevyspěle. Často se také vztekají a házejí kolem sebe věcmi.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi milují dramata a rádi je vyvolávají. Pokud se nudí vyvolají rozruch a budou ho udržovat, dokud je to neuspokojí. Jsou v těchto chvílích až dětinští a malicherní. Stejně nevyspěle se chovají i ve chvílích kdy nedostanou pochvalu nebo to, co chtějí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi zábavní a ve společnosti. Jejich zábavnost ale spočívá často v dětinských vtipech. Zároveň neustále hrají hry. Jednou bude váš nejlepší přítel a pak bude dělat, že vás nezná. Také jsou roztěkaní a u ničeho příliš dlouho nevydrží.

Rak (22. června – 22. července)

Raci nedokáží ve většině případů vyjádřit své skutečné emoce. Stres nechávají přerůst do hluboké frustrace. To z nich činí velmi nedospělé jedince, protože práce se svým stresem je základním aspektem, který by měl zralý člověk zvládat.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec je příliš volnomyšlenkářský na to, aby plnili úkoly. I když vám odkývnou, že něco udělají, pravděpodobně to jde jedním uchem tam a druhým ven. Pokud jde o plnění povinností, jsou velmi nezralí a nespolehlivý. Své povinnosti plní až po předchozí dlouhé prokrastinace.

Beran (21. března – 20. dubna)

Temperamentní jedinci narození ve znamení berana jsou často velmi drzí a netrpěliví. To vzbuzuje dojem, že jsou nevyspělí. Jsou proslulí záchvaty vzteku a sklonem činit věci dle svého uvážení i přes varování ostatních.