Horoskopy

Tato 3 znamení chodí věčně neupravená: šmudlové a šmudly zvěrokruhu

Tato 3 znamení chodí věčně neupravená: šmudlové a šmudly zvěrokruhu

Podle astrologie lze prý odhalit mnoho zajímavých osobnostních rysů. Například tato 3 znamení chodí věčně neupravená , protože většinou upřednostňují pohodlí a nonšalanci před pečlivou úpravou a pořádkem. A která to jsou?

Tato 3 znamení chodí věčně neupravená

  • Býk
  • Kozoroh
  • Střelec

Býk: Milovník pohodlí

Lidé narození ve znamení Býka si hluboce cení pohodlí, a proto většinou příliš nedbají na svůj vzhled. Proč také, když mohou místo toho třeba pohodlně sedět u počítače a dopřávat si různé svačinky a zákusky? To totiž opravdu milují. Pokud máte Býka ve svém okolí, měli byste vědět, že pro něj obvykle není vzhled nejvyšší prioritou. Málokdy jim vadí, že vypadají trochu rozcuchaně nebo neupraveně – a pokecané oblečení mohou klidně nosit i celý týden (a teprve poté ho milosrdně svěří pračce).

Proto Býci často těží z toho, že si najdou partnera, který rád uklízí, protože sami se tomuto aspektu svého bydlení příliš nevěnují. Leckdy je ovšem k uklizený prostor vede k tomu, že udělají něco i se sebou samými – rozhodně se na to však nelze spolehnout.

Kozoroh: Tvůrce chaosu

Kozorozi jsou bezpochyby nejchaotičtějším znamením zvěrokruhu – a na něco tak podřadného, jako je péče o jejich vzhled, jim proto málokdy zbývá čas. Jejich charakteristickými znamením tak bývají rozcuchané vlasy, obnošené (ale zatraceně pohodlné) tepláky nebo díry v ponožkách. A klidně tak přijdou i do práce.

I toto znamení k sobě potřebuje pořádkumilovného partnera – na rozdíl od Býka však vnitřní proměnou projde v takovém případě jen opravdu málokdy.

Střelec: Nezkrotný dobrodruh

Střelci vzhledem ke svému stylu života jen málokdy přikládají velký význam hygieně a pořádku. Často proto působí poněkud rozcuchaně a neupraveně – neobtěžují se častým stříháním vlasů, ani s péčí o nehty. Obvykle si žijí opravdu bezstarostně a po svém, takže je společenský tlak na dodržování tradičních norem čistoty a úpravy nijak netrápí ani nemotivuje.

Tento životní styl se navíc může rozšířit i na jejich obytné prostory – pokud k ni tedy přijdete domů, bude na vás čekat nepořádek a zatuchlina (protože obvykle i neradi větrají). Soužití s nimi bývá náročné a neobejde se bez velké dávky trpělivosti. Ovšem i když si tato znamení zpočátku tvrdohlavě stojí na svém, laskavý přístup a pochopení může některé aspekty jejich chaotického života postupně změnit k lepšímu.