Horoskopy

Chaotická znamení: 4 největší nespořádanci zvěrokruhu

Chaotická znamení: 4 největší nespořádanci zvěrokruhu

Jen málokdo dokáže najít zálibu v neustálém přerovnávání, úklidu a pořádku. Některým jedincům hvězdy organizovanost a pořádkumilovnost zkrátka nenadělily. Která znamení ze srdce nenávidí srovnané věci v organizérech, uklízí, jen když mají náladu a domluvené termíny nebo schůzky se v jejich podání promění v čistý chaos?

Toto jsou nejvíce chaotická znamení zvěrokruhu:

  • Blíženci
  • Střelec
  • Vodnář
  • Ryby

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Blíženci jsou přelétavé znamení a jejich priority se mění ze dne na den. Zrozenci tohoto znamení se umí tak ponořit do společenského dění a aktivit, že pro ně přestane být úklid či klíčové pracovní povinnosti důležité. Když si uvědomí, že nestíhají, nastává pravý chaos. Běhají od jednoho ke druhému a nevědí, co dřív. 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelec je neustále zaneprázdněné a chaotické znamení. Dělá více věcí naráz bez nějakého hlubšího plánu. Co mu zrovna přijde na mysl nebo pod ruku, do toho se pustí. Jakmile se cítí unavený nebo se začne nudit, všechno upustí a jde dál. Pořádek, systematičnost a trpělivost nepatří mezi jejich silné stránky. Střelci ze srdce nesnáší povinnosti a nastavený řád. Nebaví je zbytečnosti, jako rovnání věcí nebo třídění dokumentů. Chtějí být obklopeni svým chaosem. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři se stále pouští do něčeho nového a neznámého. Jejich náhlá rozhodnutí nelze předvídat, proto raději přizpůsobují svůj život aktuálnímu dění. Umí se natolik ponořit do svého nového zájmu nebo projektu, že ani nevidí, jak se jejich domov pomalu proměňuje ve skládku. Pořádek nebo úklid je mimo jejich rozlišovací schopnosti.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Toto znamení je největším snílkem horoskopu a nebylo obdařeno praktičností ani přílišnou spolehlivostí. Než by šly Ryby uklidit nebo by došly včas na smluvené místo, hledají raději stovky výmluv, proč to nemohou udělat. V organizovanosti nevidí smysl, raději se uchylují do své říše snů. Chaos u Ryb vzniká pomalu, ale dokáže narůst do enormních rozměrů.