Horoskopy

Měsíční horoskop – prosinec 2023: Rak může dosáhnout svých cílů, Vodnář může začít hubnout

Měsíční horoskop – prosinec 2023: Rak může dosáhnout svých cílů, Vodnář může začít hubnout

Beran

LÁSKA: Na začátku měsíce můžete očekávat výzvy v oblasti milostného života. Naštěstí víte, jak je překonat, takže zbytek měsíce už bude ve znamení harmonie a štěstí. Dejte si pozor na zmatky a nedorozumění, které mohou ovlivnit váš milostný život.

KARIÉRA A FINANCE: Můžete dosáhnout cílů, které jste si stanovili. I když vás na cestě čekají určité překážky, nenecháte se odradit. Svá finanční rozhodnutí si dobře promyslete, protože vám hrozí velká ztráta. Zaměřte se zejména na investice s malým rizikem.

ZDRAVÍ: Dočkáte se zlepšení svého fyzického i duševního zdraví. Opakující se nemoci zmizí, pokud se postaráte o vylepšení svého jídelníčku. Zaměřte se na příjem ovoce a zeleniny.

Býk

LÁSKA: Na začátku měsíce vás čekají zmatky a spousta problémů. Pokud budete dostatečně komunikovat, můžete je vyřešit a navíc prohloubit vzájemný vztah. Existuje velká pravděpodobnost, že se vše obrátí k dobrému.

KARIÉRA A FINANCE: Buďte opatrní při všech důležitých rozhodnutích. Hrozí vám ztráty z rizikových investic. Jakékoli finanční rozhodnutí konzultujte s odborníkem. Na pracovišti udržujte dobré vztahy se svými kolegy. Zajistíte tím příjemnou atmosféru. Můžete se dočkat ocenění své tvrdé práce. Zaznamenáte finanční zisk.

ZDRAVÍ: Vaše fyzické zdraví se zlepší samo od sebe. O duševní zdraví se budete muset postarat prostřednictvím meditace a jógy.

Blíženci

LÁSKA: Váš milostný život je plný vzájemného porozumění a harmonie. Chvíle, kdy se cítíte zbyteční, vystřídají okamžiky štěstí a lásky. Důležité je zachovat klid a trpělivost.

KARIÉRA A FINANCE: Na cestě za vašimi cíly vás čekají překážky, které mohou způsobit stres a frustrace. Můžete očekávat finanční zisk z minulých investicí. V zaměstnání dlouhodobě odvádíte dobrou práci a v tomto měsíci se konečně můžete dočkat odměny. Harmonický vztah s kolegy vám pomůže budovat kariéru.

ZDRAVÍ: Pro zachování dobrého zdraví je třeba začít pravidelně cvičit. Zdravotní problémy, které se mohou objevit, vyřešíte sami. Jen se snažte zakročit co nejdříve od prvních projevů.

Rak

LÁSKA: Pokud jste v minulosti zaznamenali ve vztahu určité rozpory, zaznamenáte nyní velké zlepšení. Cítíte, že si s partnerem skvěle rozumíte a umíte si naslouchat. Nepříjemné momenty řešte upřímnou rozmluvou. Vztah pomůže utužit společná dovolená.

KARIÉRA A FINANCE: Pokud si budete dostatečně věřit, můžete dosáhnout svých cílů. Jakmile o sobě ale začnete pochybovat, věci nepůjdou podle vašich představ. V důsledku rizikových investicí můžete přijít o své peníze. Buďte proto opatrní. Na pracovišti mohou vzniknout konflikty s některými kolegy. Snažte se jim vyhnout, protože hádky nepřinesou nic dobrého.

ZDRAVÍ: Chronická nebo opakující se onemocnění se mohou velmi zlepšit. Je ideální měsíc pro outdoorové aktivity.

Lev

LÁSKA: Ve vztazích mohou vzniknout dlouhodobé konflikty. Každý chcete něco jiného. Bude třeba zaměřit se na řešení situace společně. Snažte se pochopit problém z pohledu vašeho partnera.

KARIÉRA A FINANCE: Všechny překážky, které se vám postaví do cesty, zdoláte díky podpoře svých přátel a rodiny. Ve financích se nemůžete spoléhat na štěstí. Veškerá svá rozhodnutí konzultujte s odborníky a vyhněte se rizikovým investicím. Na pracovišti hrozí konflikty s kolegy, které brání vašemu kariérnímu růstu.

ZDRAVÍ: Vaše fyzické zdraví se zlepší a nemusíte se bát vážného onemocnění. Starejte se lépe o své duševní zdraví. Osvojte si takové techniky, jako je meditace.

Panna

LÁSKA: Můžete se těšit na příjemné chvíle plné lásky a romantiky. S partnerem si skvěle rozumíte. Přesto mějte na paměti, že musíte spolupracovat, abyste se vyhnuli drobným konfliktům. Můžete si naplánovat společnou dovolenou.

KARIÉRA A FINANCE: Vyhýbejte se riskantním investicím. Zaměřte se na své výdaje, existuje příležitost, jak se dají ušetřit peníze navíc. Pokud podnikáte, zaměřte se na udržování dobrých vztahů s obchodními partnery. V kariéře nečekejte žádné dobré zprávy. Je možné, že budete natolik demotivování, že se rozhodnete hledat nové zaměstnání.

ZDRAVÍ: V důsledku stresu se mohou vyskytnout určité zdravotní komplikace. Zbavíte se jich tak, že se zaměříte na relaxaci, meditaci a cvičení.

Váhy

LÁSKA: Jste obklopeni lidmi, kteří vás milují. Můžete se spolehnout na jejich podporu. V partnerském životě to nebude nic okázalého. I když nehrozí vážné konflikty, nemůžete se těšit ani na vášnivé okamžiky. Se svým partnerem se zkrátka míjíte. Věřte, že lepší dny teprve přijdou.

KARIÉRA A FINANCE: Můžete se spolehnout sami na sebe. Umíte se rychle a správně rozhodovat, čímž můžete získat výhody oproti ostatním. Finanční rozhodnutí konzultujte se svým bankéřem. V zaměstnání se dočkáte ocenění své tvrdé práce.

ZDRAVÍ: Snažte se strávit co nejvíce času, prospěje to vašemu fyzickému i duševnímu zdraví.

Štír

LÁSKA: Zaměřte se na svého partnera. Potřebuje cítit vaši lásku, aby vám mohl zase důvěřovat. Vztah je narušený, dá se ale spravit, když vyvinete dostatečné úsilí. Milostných problémů se můžete zbavit tak, že zapomenete na minulost a zaměříte se na budoucnost.

KARIÉRA A FINANCE: Chcete-li v zaměstnání podávat lepší výkony, bude třeba zlepšit vztahy se svými kolegy. Není ideální čas na hledání nového zaměstnání. Zůstaňte tedy tvrdě pracovat. Výsledky se brzy dostaví.

ZDRAVÍ: Duševním problémům se můžete vyhnout prostřednictvím meditace a jógy. Zaměřte se na zdravý jídelníček a snažte se zhubnout.

Střelec

LÁSKA: Mezi vámi a vaším milovaným může dojít k nedorozumění. Předtím, než se rozhodnete vztah ukončit, si všechno vyříkejte. Buďte k sobě upřímní. Nabýt důvěry není jednoduché, je třeba pracovat na vztahu dlouhodobě.

KARIÉRA A FINANCE: Minulé investice vám nepřinesou žádné zisky. Pokud se rozhodnete investovat, vyberte si méně rizikové projekty. Hrozí vám totiž, že přijdete o nějaké peníze. Na pracovišti se neodehraje nic pozitivního, ale ani negativního.

ZDRAVÍ: Své zdraví můžete vylepšit jedině tak, že navštívíte svého lékaře. Neotálejte, problémy, které jste dlouho přehlíželi, mohou nabýt na závažnosti.

Kozoroh

LÁSKA: I když na začátku měsíce zaznamenáte určité konflikty a hádky, všechno se nakonec vyjasní. Konec roku strávíte v harmonii a lásce. Již není třeba dokazovat partnerovi lásku, cítí ji sám. Dobře chápe své závazky, i když se někdy chová nezodpovědně.

KARIÉRA A FINANCE: Navazujte nové kontakty, mohou vám velice prospět v profesním životě. Je vhodný čas pro investice. Dobrý zisk můžete získat z těch riskantnějších. Rozhodujte se ale po konzultaci s odborníkem.

ZDRAVÍ: Pokud budete trávit spoustu času venku, můžete zaznamenat zlepšení svého fyzického zdraví. Je načase skončit s nezdravými návyky, jako je kouření nebo přejídání.

Vodnář

LÁSKA: Zaznamenáte problémy v milostném životě. Pokud budete trávit čas se svým partnerem a budete se mu věnovat a naslouchat mu, můžete všechno překonat. Díky tomu si budete moci užívat harmonie. Společně zdoláte všechny překážky.

KARIÉRA A FINANCE: Tento měsíc můžete očekávat finanční zisk z minulých investic i jiných neočekávaných zdrojů. Pokud podnikáte, je dobrá doba pro expanzi. V zaměstnání jsou chvíle, kdy sršíte sebevědomí a kdy máte chuť dát výpověď. Bude třeba ujasnit si kompetence.

ZDRAVÍ: Pro udržení dobrého fyzického a duševního zdraví je důležité dodržovat pravidelné cvičení, jógu a meditaci. Je vhodný čas začít s dietou, protože máte silnou vůli.

Ryby

LÁSKA: Váš partner čelí určitým problémům, které se mohou promítnout i ve vašem osobním životě. Obrňte se trpělivostí a snažte se být oporou. Pamatujte na to, že brzy bude zase líp.

KARIÉRA A FINANCE: Můžete zaznamenat zisk z minulých investicí. Získané peníze si uložte nebo použijte vhodným způsobem. Nejlepší je investovat do vlastního rozvoje. V zaměstnání nehledejte výmluvy, proč něco nedělat. Zaměřte se na hledání způsobů, jak to udělat. Jedině tak můžete zaznamenat kariérní postup.

ZDRAVÍ: Jakékoli zdravotní problémy řešte co nejdříve se svým lékařem. Odkládání může problém jen prohloubit.